Bukmacherzy w czasie kwarantanny – PZBUK

w Raporty, autor:

Należący do spółki Cherry Online Polska bukmacher PZBUK wszedł na polski rynek stosunkowo niedawno, bo w październik 2018 roku. Podobnie jak pozostali legalni operatorzy, przyjdzie mu się teraz zmierzyć z wyjątkowo poważnym wyzwaniem, jakim jest epidemia koronawirusa, z racji tego, że zdecydowana większość zawodów sportowych została odwołana lub przełożona, Władze lig i organizacje sportowe walczą teraz z czasem, by móc jak najszybciej wznowić rozgrywki. Niestety, tak naprawdę zależy od nich stosunkowo niewiele. Nie wiemy więc jak długo trwać jeszcze będzie ten przestój w sporcie. Bukmacherzy muszą więc szukać w swoich ofertach alternatyw dla klasycznych dyscyplin sportowych. Dzisiaj dowiemy się jak w tej trudnej sytuacji radzi sobie PZBUK.

Esport

Sport elektroniczny wydaje się obecnie być najlepszą alternatywą dla sportów klasycznych. Chociaż największe zawody w tej dyscyplinie na ogół gromadzą tysiące kibiców na dużych obiektach widowiskowych, to w epoce cyfryzacji nic nie szkodzi na przeszkodzie, by przenieść te rozgrywki do sieci Internet. Gwarantuje to bezpieczeństwo graczom, organizatorom oraz przede wszystkim fanom, którzy zawsze mogą śledzić przebieg meczu za pomocą serwisów streamingowych, takich jak YouTube lub Twitch. Zawody te można oczywiście obstawiać, również w PZBUK. Bukmacher ma obecnie w swojej ofercie liczne turnieje w Counter-Strike: Global Offensive, w tym ESL Pro League, ESEA, ESL w Australii i Nowej Zelandii, Flashpoint, szwedzką Elite Serie, czy LPL Pro League; toczone obecnie zawody w League of Legends, w tym Pro League, Mistrzostwa Europy, LOL Oceanic League, Championship Series, turecką Ligę Mistrzów, PCS, LVP Superligę, Mistrzostwa Korei oraz Ligę Kontynentalną; turnieje w DoTA 2, takie jak ESL One, DPL, ESL SEA Championship, Stać Home Challenge czy Movistar LPG Promocional. W ofercie tego buka znajdziemy również zakłady na StarCraft I i II, Fifę 20, King of Glory oraz Rainbow Six.

Na żywo

PZBUK stara się wycisnąć co tylko się da ze swojej oferty sportów na żywo. Tego typu wydarzeń, jak na obecne czasy, jest u niego całkiem sporo. W dalszym ciągu można tu obstawiać przebieg spotkań piłkarskich, w tym, białoruskiej Premier Ligi i nikaraguańskiej Primera Division, a także tamtejszych rozgrywek młodzieżowych. Nie możemy być jednak pewni jak długo jeszcze ligi te będą kontynuować działalność. Na pewno w najbliższym czasie nie powinno brakować wydarzeń e-sportowych, w tym m. in. rozgrywek Quaran-team w Fifę 20, czy turniejów w CS: GO. Obstawiać można również turnieje w tenisa stołowego w Armenii, Rosji i na Ukrainie oraz ligę baseballa w Nikaragui.

Wirtualne sporty

Rekordy popularności biją w ostatnim czasie również wirtualne sporty. W ofercie PZBUK mamy możliwość obstawiania czterech gier tego typu. Są to:
– Piłka nożna,
– Koszykówka,
– Wyścigi konne,
– Wyścigi psów.
Dostawcą virtuali dla PZBUK jest Betsys, więc poszczególne gry stoją na przyzwoitym poziomie wykonania, a najwięcej emocji zapewnia oczywiście piłka nożna. Trochę szkoda, że wirtualne sporty w PZBUK mają dość ograniczoną liczbę rynków, przez co mogą dość szybko się znudzić.

Promocja „Wirtualne bez podatku”

Bukmacher PZBUK przygotował coś specjalnego dla wszystkich graczy chcących spróbować swoich sił w jego wirtualnych sportach. Promocja „Wirtualne bez podatku” daje klientom tego buka możliwość zwiększenia swoich wygranych o wartość podatku, a więc o bonus w wysokości +14% do wygranych, o ile nasze wygrane nie przekroczą 5000 euro. Z pewnością jest to ciekawa oferta dla wszystkich graczy poszukujących obecnie czegoś nowego do obstawiania.