Bukmacherzy w czasie kwarantanny – LVBET

w Raporty, autor:

LVBET, podobnie jak opisywany przez nas wcześniej forBET, wszedł na polski rynek bukmacherów online w 2016 i był jednym z pierwszych beneficjentów nowelizacji ustawy hazardowej. Teraz jednak, podobnie jak wszystkim innym przedstawicielom zakładów bukmacherskich w Polsce, przyjdzie mu zmierzyć się z niezwykle dużym wyzwaniem jakim jest epidemia koronawirusa. Na chwilę obecną oferta sportowa u wszystkich operatorów została mocno ograniczona, a do typowania na dobrą sprawę pozostała piłkarska liga białoruska, mecze tenisa stołowego, wyścigi konne oraz e-sport. To właśnie oferta na tę ostatnią dyscyplinę może pomóc temu bukowi przetrwać trudne czasy, tym bardziej, że LVBET jest jednym z prekursorów tego typu zakładów na polskim rynku. Sprawdźmy na co jeszcze liczyć mogą klienci tego buka w dobie koronawirusa.

E-sport

Jak już wspomniałem, sport elektroniczny jest jednym z koników LVBET. Od zawsze ta szeroko pojęta dyscyplina była u tego buka reprezentowana przez sporą liczbę rozgrywek. Obstawiać możemy rozgrywki cieszącego się wśród polskich fanów dużą popularnością CS: GO, w tym 11. sezon ESL Pro League, która obecnie jest jednym z najgorętszych wydarzeń w sporcie w ogóle. Dla typerów tęskniących za meczami piłki nożnej dostępny jest turniej Ultimate Quaran-team w FIFĘ 20. Dużo dzieje się również w środowisku MMO, a dokładniej League of Legends i DoTA 2, których turnieje rozgrywane są na całym świecie, oczywiście przez LAN. Obstawiać można również turnieje w Starcraft II, Rocket League, Rainbow Six oraz King of Glory

Promocja Turniej Esportowy

Cykliczny konkurs organizowany dla fanów esportu. Jego głównym założeniem jest obstawianie wydarzeń e-sportowych. Za każdy kupon z tego typu selekcjami gracz otrzymuje punkty, niezależnie od tego czy jest wygrany czy przegrany. Do wygrania są bonusy rozdawane w trybie tygodniowym i miesięcznym. Obecna edycja konkursu rozpoczęła się 19 marca i potrwa do 19 kwietnia, więc w dalszym ciągu jest szansa, by załapać się na nagrody.

Wirtualne sporty

LVBET ma również niezłą ofertę sportów wirtualnych, dostarczaną przez znaną firmę Leap Gaming. Klienci tego buka mogą całodobowo obstawiać generowane komputerowo rozgrywki w piłkę nożną, tenisa oraz szereg zawodów wyścigowych: wyścig koni i chartów, żużel, kolarstwo oraz wyścigi rydwanów. Okazji do typowania jest więc sporo, jednak trzeba przyznać, że virtuale na piłkę nożną od Leap Gaming nie są tak fajne jak te od Betsys, które znajdziemy m. in. w STS, PZBUK, Milenium czy Fortunie. Pozostałe gry stoją na wysokim poziomie, a ich największą zaletą jest efektowna grafika.

Bonus 300 PLN na sporty wirtualne + Dwie dychy na sporty wirtualne + Bonus powitalny 600 PLN na wirtualne

LVBET dokłada wszelkich starań, by promować swoją ofertę na virtuale. Oferuje on nie jedną, nie dwie, ale trzy okazje do zyskania środków bonusowych na te gry. Najbardziej okazałą ofertą bonusową jest 300 PLN na sporty wirtualne za dokonanie depozytu. Maksymalny bonus otrzymujemy przy wpłacie depozytu o wartości 600 PLN.

Drugą okazją do uzyskania bonusu na virtuale jest promocja Dwie dychy na sporty wirtualne. W ramach tej oferty, za każde 100 PLN postawione na te gry w ciągu tygodnia, uzyskamy dodatkowe 20 PLN do wykorzystania na dalszą grę. Bonus zostanie wypłacony w poniedziałek.

Dodatkowe środki na sporty wirtualne uzyskać mogą również klienci, którzy właśnie rejestrują swoje konto w LVBET. Żeby je zdobyć, należy przy rejestracji wybrać opcję „BONUS POWITALNY 600 PLN WIRTUALKI”. Jest to bonus 100% od depozytu o wartości do 600 PLN, które, jak sama nazwa wskazuje, można spożytkować wyłącznie na jeden cel. Należy pamiętać, że wybierając go rezygnujemy ze standardowego bonusu od depozytu o wartości do 1000 PLN.

Zakłady na żywo

Jasne jest, że na skutek pandemii oferta zakładów live w LVBET została dość mocno ograniczona. Niemniej, wydarzeń w dalszym ciągu nie brakuje. Obstawiać na żywo można m. in. piłkarskie mecze towarzyskie, rozgrywki regionalne w Rosji, a także nadal grające ligi na Białorusi. Mocno eksponowane są również wydarzenia e-sportowe w najpopularniejsze gry. Klienci LVBET lubiący obstawiać zakłady in-play nie powinni więc narzekać na nudę.

Fame MMA

LVBET może okazać się tym tym tygodniu jednym z największych wygranych na polskim rynku licencjonowanych bukmacherów. Powodem tego jest fakt, że wraz z NobleBET jako jedyni operatorzy w kraju oferują kursy na galę Fame MMA 6. W ostatnich tygodniach spekulowano czy gala mieszanych sztuk walki w wykonaniu internetowych celebrytów rzeczywiście się odbędzie, jednak z ostatnich informacji wynika, że wydarzenie, chociaż bez udziału publiczności, dojdzie do skutku. Całe wydarzenie będzie można śledzić za pośrednictwem relacji pay-per-view. W klatce zobaczymy m. in. Wojciecha Golę, Martę Linkiewicz, Luxurię Astaroth znaną obecnie jako Zusje oraz Marcina Najmana. Będzie to bez wątpienia jedno z najciekawszych wydarzeń sportowych, a co za tym idzie i typerskich, tego weekendu w Polsce.

Promocja Fame MMA 6: Najwyższe kursy wygrywają

W związku z Fame MMA 6, LVBET przygotował dla wszystkich swoich klientów chcących obstawić to wydarzenie specjalny konkurs, w ramach którego można uzyskać bonus o wartości do 1500 PLN. Wszystko co należy zrobić, to obstawić kupon kombi na wyniki pojedynków tej gali. 10 graczy z wygranymi kuponami o najwyższych kursach zostanie nagrodzonych. Łączna pula nagród w ramach tego konkursu wynosi 5000 PLN.