Targi branżowe w Londynie – zapowiedź

w Polska, Świat, autor:

W Londynie zaczęły się jedne z największych targów branży hazardowej. W tym roku w gronie wystawców znajdzie się polska firma STS. Stoisko bukmachera kierowanego przez Mateusza Juroszka znajdzie się w sektorze N28, specjalnym gościem będzie będzie globalny ambasador marki, legendarny bramkarz Manchesteru United i reprezentacji Danii Peter Schmeichel. 

Dla STS-ów to kolejny krok, którego celem jest ekspansja zagraniczna. W grudniu 2019 polska spółka otrzymała samodzielną licencję, która zezwala oferować zakłady na terenie Wielkiej Brytanii. Należy podkreślić, że to duży sukces bukmachera, ponieważ brytyjska licencja jest niezwykle prestiżowa i otwiera drzwi do wielu rynków hazardowych. W lutym ubiegłego roku STS ogłosił otwarcie działalności w kilkunastu krajach europejskich. W Polsce od lat spółka zajmuje pierwsze miejsce pod względem obrotów. W ciągu ostatnich 6 lat przychody STS zwiększyły się ponad dziesięciokrotnie z 220 mln zł do 2,41 mld złotych w 2019 r. Bukmacher kontroluje ponad 47% polskiego rynku, a 80% z tego generują kanały online.

To nie jedyny polski akcent, którego będziemy świadkami podczas konferencji w Londynie. W piątek 7 lutego odbędzie się gala wręczenia nagród hazardowej branży afiliacyjnej. W dwóch kategoriach wśród nominowanych znaleźli się Polacy. W kategorii najlepszy afiliate manager zakładów sportowych online nominowany jest Radosław Barański z STS, a w kategorii najlepsza nieanglojęzyczna strona afiliacyjna znajdziemy serwis legalnibukmacherzy.pl.