SuperBet został oficjalnym bukmacherem Ruchu Chorzów

w Polska, autor:

Superbet, którym jest jednym z legalnych bukmacherów działających na polskim rynku, poinformował, że nawiązał współpracę z klubem piłarskim Ruch Chorzów stając się jego oficjalnym bukmacherem. Obie strony zdecydowały, że współpraca potrwa przynajmniej do końca bieżącego sezonu.

Cieszymy się, że mogliśmy nawiązać współpracę z takim historycznym klubem, jakim jest Ruch Chorzów. Mamy nadzieję, że przyczynimy się do odbudowy tej piłkarskiej legendy, dla której jedynym właściwym miejscem jest Ekstraklasa 

Adam Lamentowicz, Country Manager Superbet.

Informacje o SuperBet

Superbet jest wywodzącym się z Rumunii bukmacherem. Na tamtejszym rynku jest liderem i swoje doświadczenie chce przenieść do Polski. Początkowo SuperBet działał w naszym kraju w oparciu o punkty stacjonarne przyjmowania zakładów. Pod koniec 2019 roku uzyskał licencję na organizowanie zakładów online, a stronę uruchomił w 2020 roku. Jednocześnie zdecydowano się na wypuszczenie aplikacji mobilnej. Superbet szczyci się, żę jest jednym z liderów innowacyjnych technologicznie rozwiązań w branży. Jego misją jest dostarczanie klientom unikalnych funkcjonalności, odróżniających znacznie firmę od innych, które są dzisiaj na rynku polskim i europejskim.

Jesteśmy aktywni w lokalnych społecznościach, które jak nikt inny potrafią wspierać swoim zaangażowaniem kluby nawet w najtrudniejszych czasach. Takie działania bardzo cenimy, dlatego sponsorowanie Ruchu Chorzów idealnie wpisuje się w naszą strategię – dodaje Lamentowicz.

Adam Lamentowicz, Country Manager Superbet.

SuperBet z Ruchem przynajmniej do końca sezonu 2020/2021

Współpraca między Superbet a Ruchem potrwa przynajmniej do końca bieżącego sezonu. Logotyp bukmachera pojawi się przede wszystkim na materiałach w mediach klubowych i profilach społecznościowych Ruchu Chorzów. Współpraca zakłada także wspólne akcje promocyjne dla kibiców „Niebieskich”.

Rzadko się zdarza, by firmy bukmacherskie wspierały kluby trzecioligowe, dlatego bardzo się cieszę z rozpoczęcia współpracy z Superbet, która pomoże nam w odbudowie Klubu. Ruch zawsze był wielką marką, budzącą olbrzymie zainteresowanie kibiców. Teraz jest także solidnym i wiarygodnym partnerem, budzącym zaufanie. Jestem przekonany, że nasze wspólne działania przyniosą wymierne korzyści zarówno Ruchowi, jak i firmie Superbet. Mam nadzieję, że to początek długiej i owocnej współpracy 

Seweryn Siemianowski, prezes Ruchu Chorzów