STS i PLS sprawdzą głośność dopingu fanów siatkówki

w Polska, autor:

Bukmacher STS i Polska Liga Siatkówki dokonają wspólnie pomiaru głośności kibiców polskich klubów siatkarskich w ramach akcji „Liga Hałasu”. Jako główną nagrodę dla najgłośniejszych fanów siatkówki w naszym kraju przewidziano 10 tysięcy PLN, które będą mogli przeznaczyć na wyłoniony w plebiscycie cel dobroczynny. Kibice podczas spotkań wybranych do akcji będą mogli liczyć na szereg dodatkowych atrakcji, takich jak konkursy z nagrodami i zwiększone bonusy dla osób chcących zarejestrować konto w STS.

Na temat inicjatywy STS i Polskiej Ligi Siatkówki wypowiedzieli się ich szefowie. Prezes największego polskiego bukmachera, Mateusz Juroszek powiedział: “STS to zaangażowany sponsor polskiego sportu, którego aktywność znacznie wykracza poza standardową ekspozycję logotypu. Zależy nam na fanach, którzy tworzą niezapomnianą atmosferę podczas widowisk sportowych i są ich najważniejszą częścią. Rozpoczynając współpracę z Polską Ligą Siatkówki informowaliśmy, że będziemy działać wspólnie z jej kibicami. Stąd pomysł na zorganizowanie Ligi Hałasu i zmierzenie głośności dopingu w trakcie domowych spotkań wszystkich drużyn grających w ramach rozgrywek PLS. Będzie to także dodatkowa forma motywacji dla zawodników oraz możliwość wsparcia wybranego przez zwycięzców celu charytatywnego”.

Wtórował mu prezes PLS, Paweł Zagumny: “Gdy wiązaliśmy się umową z STS, wiedzieliśmy, że lider branży bukmacherskiej wyjdzie naprzeciw oczekiwaniom kibiców. Cieszę się bardzo, że pozyskaliśmy tak aktywnego sponsora. Teraz wspólnie rozpoczynamy projekt skierowany do wszystkich fanów PlusLigi. Kibice naszych zespołów potrafią stworzyć fantastyczną atmosferę i być piekielnie głośni. Czas, aby w końcu zostało to zmierzone. Myślę, że zwycięzcy z dumą będą mogli nosić miano najgłośniejszych siatkarskich kibiców w Polsce! Zachęcamy wszystkich do głośnej zabawy“.

Pomiary będą przeprowadzane w lutym i marcu tego roku. Pierwszy z nich zostanie wykonany podczas meczu Ślepsk Malow Suwałki – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle już 5 lutego. 

Naszym zdaniem

STS regularnie udowadnia, że ciężko pracuje na pozycję lidera polskich zakładów wzajemnych. Mając ponad 45% udziału w rynku i miliardowe obroty, bukmacher podjął się ataku na rynki zagraniczne, jednak nie zapomina również o klientach z Polski. Z kolei na Zachodzie Europy STS stara się wykorzystać dobrą prasę i weźmie udział w najbliższych targach branżowych, które odbędą się w tym tygodniu Londynie.

Źródło: https://www.sts.pl/blog/liga_halasu_polska_liga_siatkowki/