Rekordowa wygrana w FORTUNIE

w Polska, autor:

Wraz ze startem PKO Ekstraklasy bukmacherzy uruchomili specjalne promocje na mecze najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Jednym z bonusów, który cieszy się popularnością wśród użytkowników jest Ekspert+, czyli konkurs, w którym gracz ma za zadanie obstawić rozstrzygnięcie wszystkich spotkań danej kolejki Ekstraklasy. Jeśli komuś na sztuka się uda to otrzyma od FORTUNY dodatkowe 50 000 zł. 

Pierwsza kolejka polskiej ligi przyniosła niespodziewane rozstrzygnięcia, a mimo to znalazła się osoba, której udało się przewidzieć końcowy rezultat wszystkich spotkań. Szczęśliwy gracz postawił najniższą wymaganą kwotę, czyli 10 zł, a zgarnął łącznie aż 180 000 zł. Co ciekawe dodatkową trudność mógł sprawić fakt, że po raz pierwszy od blisko 7 lat w jednej kolejce nie zanotowano żadnego zwycięstwa gospodarzy. Po raz ostatni taką sytuację mieliśmy w 11. kolejce sezonu 2012/2013, w której na osiem spotkań aż 7 zakończyło się porażką drużyny grającej u siebie. Zespołem, który chyba najbardziej rozczarował podczas inauguracji sezonu była Legia Warszawa, która podejmowała na Łazienkowskiej Pogoń Szczecin. Portowcy nie wygrali w stolicy z legionistami od 36 lat i przed meczem szanse na ich zwycięstwo analitycy bukmacherscy oceniali na 20 %, prawdopodobieństwo remisu w tym spotkaniu wynosiło 25%, natomiast szanse na zwycięstwo Legii oceniano na 55%. To była największa niespodzianka pierwszej rundy spotkań, ale nie można zapominać, że praktycznie w każdym spotkaniu ostatecznie rozstrzygnięcia były trudne do przewidzenia. Z grona faworytów jedynie Jagiellonia nie zawiodła pewnie wygrywając z Arką Gdynia 0:3 (przed meczem zakłady bukmacherskie online dawały białostoczanom 40% szans na zwycięstwo). Kurs poniżej 3,00 odnotowaliśmy jeszcze w jednym meczu, czyli w pojedynku Wisły Kraków ze Śląskiej Wrocław. Wszystkie pozostałe spotkania na kuponie tego szczęśliwego gracza miały kurs od 3,10 do 3,40. Poniżej zrzut ekranu zwycięskiego kuponu.

Promocja Ekspert+ trwa przez cały sezon, więc każdy użytkownik bukmachera FORTUNA może jeszcze spróbować swoich sił w przewidywaniu wyników PKO Ekstraklasy.