FORTUNA oficjalnym sponsorem KSW

w Polska, autor:

Bukmacher FORTUNA podpisał dziś umowę z Federacją KSW i tym samym stanie się oficjalnym bukmacherem tej organizacji, zyskując jednocześnie ekskluzywny dostęp do kursów na gale KSW. 

Współpraca na dwa lata

Umowę podpisali Konrad Komarczuk – Prezes FORTUNY oraz Martin Lewandowski współzałożyciel i dyrektor generalny KSW. Zgodnie z jej zapisami FORTUNA stanie się oficjalnym bukmacherem federacji przez dwa najbliższe lata. Dzięki temu na wszystkich Galach w 2020 roku i 2021 roku widoczne będzie obrandowanie. Dodatkowo bukmacher zapowiada, że z tej okazji przygotował dla swoich użytkowników specjalne promocje i konkursy. 

MMA jest jednym z najważniejszych sportów w polskich zakładach bukmacherskich. Gale KSW, UFC i FAME MMA od lat cieszą się wielka popularnością wśród polskich użytkowników, więc decyzja władz FORTUNY jest jak najbardziej zrozumiała. Od 2018 roku sponsorem KSW była firma STS, więc ten fakt pokazuje jak ważną częścią tortu bukmacherskiego jest MMA skoro w ostatnich latach sponsorami KSW są dwaj najwięksi polscy bukmacherzy. 

Wypowiedzi przedstawicieli obydwu stron

KSW jest największą organizacja MMA w Europie i jedna z największych na świecie. Dotychczas na 52 galach zorganizowanych w Polsce, Anglii i Irlandii walczyło ponad 300 zawodników. Federacja szczyci się tym, że w 2017 roku zorganizowała drugą co do wielkości galę MMA na świecie. KSW 39 przyciągnęło na PGE Narodowy blisko 58 tys fanów. Wydarzenie transmitowane jest w 45 krajach na świecie, a dzięki platformom streamingowych dostęp do gal KSW mają obywatele z ponad 80 państw. 

Nieustanne rozszerzanie partnerstw biznesowych jest dla nas kluczowe w rozwoju nie tylko samej Federacji, ale i całej dyscypliny sportowej. Bardzo się cieszę, że do grona partnerów dołączyła Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie, która będzie nam towarzyszyć nie tylko na rynku Polskim, ale również przy naszych międzynarodowych wydarzeniach. Fakt, że zorganizowaliśmy drugą największą na świecie galę MMA pod względem frekwencji, a nasze wydarzenia oglądane są przez użytkowników z ponad 80 krajów nie oznacza, że powinniśmy zwalniać tempo pod kątem biznesowym. Wręcz przeciwnie – stawiamy na dalszą ekspansję. Bardzo cieszę się z podjętej współpracy oraz mam nadzieję, że przyniesie ona obu stronom wiele korzyści.

Martin Lewandowski, współzałożyciel i dyrektor generalny Federacji KSW.

Fortuna jest drugim pod względem obrotów bukmacherem w Polsce. Spółka wchodzi w skład Fortuna Entertainment Group, która jest największym tego typu grupą na rynku Europy Środkowej i Wschodniej. Do tej pory bukmacher kojarzył się polskim kibicom przede wszystkim ze sponsorowania piłkarzy Legii Warszawa, piłkarskiej pierwszej ligi oraz Polskiego Związku Narciarskiego. 

Podpisanie kontraktu z Federacją KSW było dla nas naturalną decyzją. Od dłuższego czasu obserwujemy znaczący wzrost zainteresowania zakładami na MMA, które mamy w ofercie. KSW to uznana i niezwykle szeroko rozpoznawalna marka w świecie sportów walki, dlatego wierzymy, że dzięki tej współpracy Fortuna umocni się na pozycji bukmachera pierwszego wyboru dla wszystkich pasjonatów MMA i dotrze do jeszcze liczniejszej grupy osób śledzących każde wydarzenie organizowane przez Federację KSW. Już teraz proponujemy największą liczbę zakładów prematch i live w Polsce na wszystkie najważniejsze gale na świecie, a mogę zapewnić, że począwszy od KSW 53 nasza aktywność produktowa i marketingowa będzie jeszcze bardziej intensywna.

Konrad Komarczuk, prezes Fortuna Zakłady Bukmacherskie.