Esport: STS rozpoczyna współpracę z RTSmunity

w Polska, Świat, autor:

STS, czyli największy legalny bukmacher działający w Polsce, ogłosił właśnie nawiązanie współpracy z firmą z RTSmunity – firmą matematyczną zajmującą się dostarczaniem danych z wydarzeń e-sportowych, takichjak kursy. To kolejne zakrojone na szeroką skalę działania polskiego operatora w kierunku rozwoju swojej oferty e-sportowej.

Na temat współpracy pomiędzy obydwoma podmiotami zdążyli wypowiedzieć się ich szefowie. Dyrektor generalny STS, Matuesz Juroszek powiedział: „Widząc rozwój e-sportu, nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie, naturalną rzeczą jest zwiększanie naszej obecności na tym polu. Dlatego też połączyliśmy siły z ekipą z RTSmunity. To partnerstwo pozwoli nam oferować rynki ze wszystkich dużych wydarzeń sportowych, takich jak Dreamhack, czy Intel Extreme Masters. Kompleksowy zakres rynków i czas działania na poziomie 95%, to kluczowe rzeczy, których szukamy. Jesteśmy przekonani, że esport ma ogromny potencjał, a wraz z RTSmunity staniemy się jego dominującą częścią”.

Wtórował mu CEO RTSmunity, Pavol Kransovsky„Tak jak uważamy RTSmunity za lidera w dostarczaniu kursów na e-sport, tak samo uważamy STS za lidera europejskiego rynku zakładów bukmacherskich. Dlatego zdecydowaliśmy się rozpocząć to partnerstwo i udostępniać klientom pełną relację z tytułów i turniejów e-sportowych. E-sport jako biznes jest bardzo dynamicznym obszarem, a to samo dotyczy naszej firmy. Nasi matematycy i programiści stale pracują nad nowymi sposobami na analizowanie tytułów e-sportowych, żebyśmy mogli poszerzać naszą ofertę wydarzeń i aspektów gry. Liczba osób oglądających wydarzenia e-sportowe i inwestycje na tym polu są tylko ułamkiem tego czym e-sport stanie się za pięć lub dziesięć lat”.

Naszym zdaniem

Współpraca z RTSmunity jest kolejnym ważnym krokiem na drodze rozwoju bukmachera STS. Firma ta ma za sobą bardzo intensywny, a jednocześnie bogaty w sukcesy rok 2019, w którym poza biciem rekordów przychodów na polskim rynku, rozpoczęła również ekspansję na rynki Europy Zachodniej, w tym m. in. na Wielką Brytanię, gdzie uzyskała licencję. Wiele wskazuje na to, że szef STS Matuesz Juroszek będzie teraz starał się rozwijać ofertę e-sportową swojego przedsiębiorstwa, co ma przynieść mu kolejne wzrosty przychodów w kolejnych latach. 

Źródło: https://sbcnews.co.uk/esports-fantasy/2020/02/03/sts-expands-its-esports-capacity-with-rtsmunity/