Bartosz Ignacik ambasadorem forBET

w Polska, autor:

Trzeci pod względem wysokości obrotów bukmacher w Polsce poinformował dziś w komunikacie prasowym, że nawiązał współpracę z Bartoszem Ignacikiem. Popularny dziennikarz Canal+ będzie nowym ambasadorem marki.

Specjalne akcje promocyjne

forBET deklaruje, że w ramach współpracy do oferty bukmacherskiej dołączonych zostanie kilka specjalnych promocji. Jedną z nich będzie TurboKupon z gotową propozycją zakładów wielozdarzeniowych, specjalny zakład z podwyżśzonym kursem TurboKurs. Nazwa wspomnianych promocji nawiązuje oczywiście do najbardziej popularnej serii programów prowadzonych przez Bartosza Ignacika – konkursu umiejętności piłkarzy ekstraklasy – „Turbokozak”

Zangażowanie forBET w promocje marki

forBET kilkukrotnie sięgał już po znane nazwiska ze świata sportu, które miały pomóc wypromować produkt. Ambasadorami bukmachera byli już między innymi: były bramkarz reprezentacji Polski Artur Boruc, zawodniczka UFC Karolina Kowalkiewicz, komentator sportowy Bożydar Iwanow oraz zawodnik MMA i komentator sportów walki Łukasz „Juras” Jurkowski. Poza tym forBET angażuje się w polski sport i jest między innymi sponsorem zespołów: ŁKS Łódź, Raków Częstochowa czy też Arka Gdynia. Jedną z ważniejszych współprac jest również wspieranie w ramach umowy sponsorskiej drużyny e-sportowej x-kom AGO.