Peter Schmeichel ambasadorem marki STS!

w Polska, autor:

STS kontynuuje swoją ekspansję na rynki zagraniczne. W celach promocyjnych udało się im pozyskać nowego ambasadora swojej marki – został nim legendarny bramkarz Manchesteru United i reprezentacji Danii – Peter Schmeichel. Mistrz Europy z 1992 roku zdążył pojawić się już w najnowszym spocie polskiego bukmachera, w którym reklamuje loterię STS z pulą nagród równą 500 000 PLN. Jego podobizny nie brakuje również na stronie internetowej tego buka.

Zmiany w STS

Przy okazji, władze STS zdecydowały się nieco odświeżyć swój logotyp oraz wygląd portalu online. Głos na temat zmian zabrał prezes firmy, Matusz Juroszek:

Nowe logo wizualnie reprezentuje podstawowe wartości, które jako marka mamy wpisane w nasze DNA – nowoczesność, dynamikę oraz silny i sportowy charakter. W naszej komunikacji niezmiennie stawiamy w centrum uwagi ludzi, którzy pasjonują się sportem, dzięki czemu mają wystarczające umiejętności, żeby dobrze typować. Twarzą najnowszej jej odsłony jest utytułowany i doskonale znany na całym świecie Peter Schmeichel. Piłkarz – z polskimi korzeniami – jest doskonałym przykładem tego, że odważni wygrywają. Podjął wyzwanie i zdecydował się na wyjazd za granicę, który okazał się drogą do licznych sukcesów w świecie sportu. Jest to niezwykle bliskie naszej filozofii związanej z ekspansją zagraniczną STS.

STS – polski potentat

STS to zdecydowanie największy gracz na polskim rynku bukmacherskim, więc jego ekspansja na rynki zagraniczne wydawała się krokiem naturalnym. Na chwilę obecną katowicka spółka posiada około 47% udziałów w rynku zakładów bukmacherskich nad Wisłą, przy czym zdecydowaną większość dochodów generuje ich serwis online. Aktualne przychody STS wynoszą 2,41 mld zł. Popularny bukmacher jest również cenionym mecenasem sportu i partnerem klubów piłkarskich, takich jak Jagiellonia Białystok, Cracovia Kraków, Lech Poznań, Pogoń Szczecin, Korona Kielce, Zagłębie Lubin czy Górnik Zabrze. STS wspiera także polską siatkówkę i kluby koszykówki. Coraz śmielej angażuje się również w rozgrywki e-sportowe – sponsoruje zespoły devils.one x-kom AGO.

Naszym zdaniem

Ekspansja STS na rynki zagraniczne z pewnością cieszy, a jakość świadczonych przez tego buka usług została dostrzeżona przez zagranicznych ekspertów, co zaowocowało nominacją do nagród SBC Awards w kategorii „Bukmacher roku”. Naszym skromnym zdaniem, bukmacher STS ma spore szanse, by namieszać na globalnym rynku zakładów bukmacherskich i zyskać popularność również poza granicami Polski. Liczymy na to, że przyniesie to korzyści również dla naszego rodzimego sportu.