Nowy członek Rady Nadzorczej BETFAN

w Polska, autor:

Zakłady bukmacherskie BETFAN poinformowały, że były prezes Totalizatora Sportowego – Łukasz Łazarewicz został powołany na stanowisko wiceprzewodniczącego rady nadzorczej BetFan Spółki z o.o z siedzibą w Warszawie. Dla cenionego menadżera będzie to kontynuacja współpracy z tym bukmacherem, ponieważ dotychczas odpowiedziany był za rozwój i nadzór właścicielski przy wprowadzaniu nowego legalnego bukmachera na Polski rynek. 

Współpraca musiała być na tyle udana, że z doradcy strategicznego Łukasza Łazarewicz stanie się częścią rady nadzorczej, w której ma wspierać i nadzorować działania zarządu oraz monitorować stan ścieżki rozwoju uwzględnionej w strategii budowania przewag konkurencyjnych. Celem BETFAN jest znalezienie się do końca 2023 roku w gronie pięciu największych legalnych firm bukmacherskich w Polsce. Władze spółki postanowiły, że BETFAN swoją aktywność skupi na oferowaniu zakładów online i nie będzie otwierał punktów stacjonarnych.

Jerzy Chałas, który jest Przewodniczącym Rady Nadzorczej BETFAN dodaje: Cieszę się, że Łukasz zdecydował się zacieśnić współpracę z BETFAN i będzie czuwał nad dalszym rozwojem spółki z poziomu rady nadzorczej. Wysoko cenię jego umiejętności menedżerskie i jestem przekonany, że jego dalsze zaangażowanie pomoże spółce BETFAN osiągnąć ambitne cele wzrostu, jakie zostały przed nią postawione.

Łazarewicz jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego na wydziale Zarządzenia, na którym skończył kierunek zarządzanie i marketing. W swojej karierze zawodowej pełnił funkcję Dyrektora Marketingu w Polskiej Lidze Koszykówki, Dyrektora Marketingu w Ekstraklasa S.A. Dyrektora segmentu sport w Grupie Onet, a od kwietnia 2016 do marca 2017 Prezesa Totalizatora Sportowego S.A.