Nominacja do iGB Affiliate Awards dla Polaków!

w Polska, autor:

Portal legalnibukmacherzy.pl został nominowany do prestiżowych nagród iGB Affiliate w kategorii best non-English language Affiliate website. Tym samym polski produkt będzie jedynym reprezentantem naszego kraju podczas gali, która odbędzie się 7 lutego w Londynie. 

iGB Affiliate Awards

Organizatorem wydarzenia iGB Awards jest iGaming Business Ltd, spółka która odpowiedzialna jest za największe wydarzenia branży hazardowej m.in. targi w Londynie, Amsterdamie, Lizbonie czy też konferencje w Afryce. Nagrody przyznawane będą w 19 kategoriach i ich celem jest nagrodzenie spółek, stron i osób, które przyczyniają się do wzrostu branży gamingowej. Nominowane są podmioty, które w mijającym roku wprowadziły innowacje, wypracowały sukcesu i miały wkład w rozwój rodzimych rynków. 

Portal legalnibukamcherzy

Portal legalnibukmacherzy.pl istnieje od 2016 roku i jego celem jest opisanie ofert i nowości licencjonowanych zakładów wzajemnych online w Polsce. Oprócz tego w serwisie znajdziemy zapowiedzi najważniejszych wydarzeń sportowych pod kątem bukmacherskim oraz porady dla użytkowników, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z zakładami. 

Naszym zdaniem

Z pewnością nominacja do nagród iGB Affiliate Awards to duży sukces serwisu legalnibukamcherzy, ale także kolejna dobra wiadomość dla polskiej branży bukmacherskiej, której podmiot po raz kolejny w tym roku został zauważony przez światowe magazyny branżowe. Pokazuje to również jak w ostatnich latach rozwinął się rynek zakłada bukmacherskich w naszym kraju. Jeszcze na początku 2017 roku w Internecie funkcjonowało jedynie siedem legalnych spółek bukmacherskich, a do dziś Ministerstwo Finansów przyznało aż siedemnaście zezwoleń na urządzanie zakładów wzajemnych online.