Nagrody SBC. Nominacja dla STS

w Polska, Świat, autor:

SBC Awards to nagrody przyznawane przez znany serwis zajmujący się branżą zakładów bukmacherskich i igamingu, sbcnews.co.uk. Tegoroczna ceremonia będzie już 41. w historii, a nagrody rozdane zostaną już 3 grudnia w hali Battersea Evolution w Londynie. Na wydarzeniu tym pojawią się przedstawiciele ponad 700 film związanych z branżą. Do rozdania będzie łącznie 41 nagród w różnych kategoriach, z których 14 przyznanych zostanie operatorom, 3 przedstawicielom branży afiliacyjnej, 18 dostawcom usług, 2 specjalistom i wreszcie 4 nagrody przyznane zostaną w kategorii płatności.

Faworytem do zdobycia najbardziej prestiżowej nagrody dla najlepszego bukmachera sportowego będzie Bet365. Firma prowadzona przez charyzmatyczną prezes Denise Coates od lat wyznacza trendy na rynku i nie boi się wprowadzać innowacji. W tym roku Bet365 zawalczy o 6. takie wyróżnienie z rzędu. Mimo to, jasne jest, że o kolejny triumf nie będzie łatwo, ponieważ światowy rynek zakładów bukmacherskich jest obecnie niesamowicie konkurencyjny.

Wśród nominowanych do nagrody dla najlepszego międzynarodowego bukmachera znalazło się również miejsce dla polskiej marki, a dokładniej dla STS prowadzonego przez Mateusza Juroszka. Bukmacher posiadający blisko 50% udziału w polskim rynku, na początku 2019 roku rozpoczął swoją ekspansję na rynki europejskie. Jak widać, ambitne działania zarządu polskiej firmy nie przeszły w branży bez echa, a nominację do prestiżowej nagrody należy uznać za ogromny sukces marki, której początki sięgają 1997 roku.

Poza Bet365 i STS szanse na zdobycie nagrody SBC jeszcze 1xBet, Betsson Group, FanDuel Group, FavBet, GVC, Pinnacle, Sky Betting & Gaming, Sportsbet.io, Vbet oraz William Hill. Jak widać, towarzystwo jest w tym roku wyjątkowo elitarne i nie ma tu mowy o jakichkolwiek przypadkowych nominacjach. Tym bardziej należy docenić sukces firmy prowadzonej przez Mateusza Juroszka. Jasne jest jednak, że w takim gronie o zdobycie głównej nagrody będzie niezwykle trudno. 

Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach zostaną wybrani przez przedstawicieli branży, którzy brali udział w tegorocznych konferencjach „Betting on Football”, „Betting on Sports” oraz „Casino Beats Summit”. Wyjątkiem będą nagrody dla dostawców usług, które przyznane zostaną przez powołane w tym celu jury.