Milwall ogłasza współpracę z MansionBet

w Sponsoring, autor:

Kolejna duża umowa na drugim poziomie rozgrywek piłkarskich w Anglii. W odstępie godzin umowy sponsorskie z bukmacherami podpisały kluby Queens Park Rangers oraz Milwall FC. Drugi z nich nawiązał współpracę z MansionBet.

W ramach umowy sponsorskiej logo MansionBet pojawi się z tyłu spodenek piłkarzy pierwszego zespołu. Z kolei pracownicy bukmachera będą mieli dostęp do stadionu klubu w dniu meczowy, podczas którego będą zachęcać widzów do rejestracji w ich serwisie online z ekskluzywnymi ofertami.

Poza tym, w ramach promocji prowadzonych przez bukmachera, fani zespołu będą mieli okazje, by wygrać bilety na mecze i inne atrakcyjne nagrody poprzez konkursy organizowane w mediach społecznościowych należących do MansionBet.

Milwall FC będzie jedynym na tę chwilę klubem z Championship wspieranym przez tego bukmachera. MansionBet współpracuje jednak z grającymi w Premier League Newcastle United i Bournemouth AFC. Działa również aktywnie na polu sponsorskim innych dyscyplin sportowych na terenie Wielkiej Brytanii i Irlandii.

Dyrektor Handlowy Milwall FC, Stuart Lock powiedział: „Dla naszego klubu piłkarskiego ta współpraca jest ekscytująca. Połączenie z bukmacherem o tak ugruntowanej pozycji jak MansonBet jest miarą naszego stałego wzrostu i postępu na boisku i poza nim. Nie możemy doczekać się bliskiej współpracy z naszymi partnerami z Mansion – marką, która podziela nasze wartości”.

Szef marketingu bukmachera MansionBet, David Murphy dodał: „Jesteśmy podekscytowani zaangażowaniem lojalnych i żarliwych fanów w nasze ekskluzywne oferty i gratisy. Obecność w EFL Championship pozwoli nam dotrzeć do szerszej bazy klientów, wzmacniając markę MansionBet w całej Wielkiej Brytanii”.

Naszym zdaniem

Wielka Brytania przez wiele lat była prawdziwym Eldorado dla operatorów zakładów bukmacherskich. Mimo iż w ostatnim czasie wprowadzane przez UKGC regulacje dość mocno uderzyły w atrakcyjność branży na Wyspach, najwięksi bukmacherzy i inni przedstawiciele rynku gamingowego nie boją się nawiązywać współpracy sponsorskich z klubami i sportowcami oraz wspierać duże imprezy sportowe. Brytyjczycy kochają sport, a w szczególności piłkę nożną, która przyciąga na stadiony i przed telewizory miliony widzów. To doskonała okazja do reklamy własnej marki, na której skorzystać mogą zarówno bukmacherzy jak i kluby oraz kibice. Miejmy nadzieję, że to się nie zmieni.

Źródło: https://www.millwallfc.co.uk/news/2020/january/millwall-announce-sponsorship-deal-with-mansionbet/