LiveScore uruchomi usługę streamingu piłki nożnej

w Świat, autor:

LiveScore ogłosiło, że dzięki podpisaniu umowy z firma StreamAMG umożliwi swoim użytkownikom dostęp do transmisji na żywo z meczów piłki nożnej. Dzięki integracji rozwiązań StreamAMG LiveScore odbiorcy serwisu będą mogli oglądać mecze piłkarskie zrzeszonych z StreamAMG klubów, lig i mediów dzięki zastosowaniu usługi OTT. Jak informuje przedstawiciele obu firm, aktualnie usługa transmisji strumieniowej OTT na żywo zapewnia dostęp do ponad 30 milionów godzin treści i 8000 wydarzeń rocznie.

W swoim oświadczeniu LiveScore podkreślił potrzebę rozbudowania usługi przesyłania strumieniowego OTT w celu uzupełnienia swojego portfolio publikacji cyfrowych, które obecnie obsługują 56 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie poszukujących informacji o piłce nożnej na ponad 200 obszarach. 

Z przyjemnością ogłaszamy współpracę z StreamAMG. Ich duże doświadczenie w technologii streamingu sportowego i nasze wspólne ambicje w zakresie innowacji wideo sprawiają, że idealnie pasują do LiveScore. Nie możemy się doczekać bliskiej współpracy z zespołem nad rozwojem naszej wkrótce dostępnej usługi przesyłania strumieniowego na żywo, która, mamy nadzieję, okaże się bardzo popularna wśród użytkowników.

Rob Brown , szef LiveScore TV

Klientami StreamAMG są uznane firmy i stowarzyszenie na całym świecie. Firma jest jednym z liderów na rynku cyfrowych rozwiązań wideo dla organizacji sportowych. Wśród spółek i organizacji, z którymi współpracuje StreamAMG są między innymi Liverpool FC, The FA, Matchroom Sport i William Hill.

LiveScore stanie się ważnym graczem w transmisji strumieniowej treści sportowych na żywo. Ta platforma ma ogromny potencjał i cieszymy się, że zgodziliśmy się na to długoterminowe partnerstwo.

Hugo Sharman , dyrektor generalny StreamAMG