totolotek kod rejestracyjny

0 zł 25 zł freebet bez depozytu
1120 zł bonus powitalny
+ 49 zł na mobile

Zaktualizowano

Tło bukmachera totolotek

Bukmacher Totolotek rozpoczął swoją działalność w 1993 roku i od tamtej pory radzi sobie na polskim rynku bardzo dobrze. Jego logo jest rozpoznawalne w mediach, ale przede wszystkim wśród graczy. O jego renomie świadczy sponsorowanie Pucharu Polski w piłce nożnej i czołowych drużyn piłkarskiej Ekstraklasy. Totolotek posiada licencję na prowadzenie zakładów wzajemnych w internecie, przyznaną przez Ministerstwo Finansów RP i jest jednym z legalnych bukmacherów w Polsce. 

Rejestracja bez kodu Rejestracja z kodem
Totolotek standard LEGALNI25
0 PLN bez depozytu 25 PLN bez depozytu
100% do 1000 PLN od pierwszej wpłaty 100% do 1000 PLN od pierwszej wpłaty
100% do 49 PLN od na mobile 100% do 49 PLN od na mobile
+14% do wygranych zakładów
Łącznie: 1049 PLN w bonusach Łącznie: 1074 PLN w bonusach

Wypełnienie pola kod promocyjny Totolotek to najlepszy sposób na wkroczenie do gry ze maksymalnym doładowaniem. Limitowana wersja bonusu dostępna jest jedynie dla graczy, którzy uruchomią specjalny kod LEGALNI25. Nie jest to skomplikowana operacja, a dzięki niej otrzymasz, o 125 złotych więcej niż w standardzie:

Gdzie wpisać kod bonusowy podczas rejestracji ?

promocyjny totolotek mobile
bonus w totolotku

Błędne wypełnienie formularza rejestracyjnego sprawia, że bezpowrotnie stracisz szansę na wyższy bonus startowy. Dlatego przygotowaliśmy krótką instrukcję, w której opisujemy dokładnie jak poprawnie przejść przez proces rejestracji.

 1. Zaznacz kod LEGALNI25 i zapisz go do schowka (na komputerach prawy przycisk myszy, na urządzeniach mobilnych po prostu opcja „wytnij”).
 2. Najedź na umieszczony w tym artykule przycisk „odbierz bonus”. Za jego sprawą zostaniesz przeniesiony do specjalnie przygotowanej przez bukmachera podstrony promocyjnej. 
 3. Potwierdź, że ukończyłeś 18 lat
 4. W tym momencie powinieneś znajdować się na tzn. landing page przygotowanym przez totolotek jest to informacja o bezpłatnej rejestracji z wyższym bonusem.
 5. Wciśnij zarejestruj się. Dzięki tej akcji zostaniesz przeniesiony na pierwszą stronę rejestracyjną bukmachera.

Rejestracja krok 1/4

 1. Uzupełnij trzy podstawowe pola: e-mail, potwierdzenie e-maila oraz telefon komórkowy.
 2. Zaakceptuj niezbędne oświadczenia m.in. polityka prywatności i przetwarzanie danych osobowych

Rejestracja krok 2/4

 1. Uzupełnij pola wpisując nazwę użytkownika, którą będziesz posługiwał się w serwisie, hasło, którym zamierzasz się do niego logować, pytanie osobiste na wypadek gdybyś zapomniał hasła, informacji jak znalazłeś serwis.
 2. Ostatnim polem jest kod rejestracyjny. Wklej fragment, który masz ukryty w schowku. Jeśli zapomniałeś skopiować wpisz w wolne pole LEGALNI25. Pamiętaj o tym, żeby nie robić żadnych spacji.

Rejestracja krok 3/4

 1. Wybierz płeć, podaj swoje imię i nazwisko, ulicę oraz miejscowość, numer budynku i mieszkania, kod pocztowy, a następnie uzupełnij datę urodzenia wraz z PESELEM. 
 2. Kliknij zakończ.

Rejestracja krok 4/4

 1. Teraz musisz przenieść się skrzynki e-mail, którą podałeś w 1 kroku rejestracji. Tak znajdziesz wiadomość od Totolotka, w której umieszczony został link weryfikujący.
 2. Kliknij w przygotowany przez bukmachera link aktywujący konto

Jakie są najczęstsze błędy podczas rejestracji i jak ich unikać ? Pod kątem promocji najważniejszym punktem jest wypełnienie kodu zniżkowego Totolotek, ale nie możesz zapomnieć o przesłaniu skanu lub zdjęcia obu stron dowodu tożsamości oraz o podaniu numeru konta. To standartowe wymagania stosowane przez legalnych bukmacherów, których zobowiązani są przestrzegać ze względu na przepisy ustawy. Dzięki temu Twoje dane są bezpieczne.

Porównanie kodów bukmacherskich

Poprawna rejestracja konta przebiega podobnie na wszystkich stronach legalnych marek bukmacherskich w Polsce. Jednak nie wszyscy bukmacherzy dysponują działającymi kodami bukmacherskimi, które przypisują użytkownika do wyższych promocji. Rekomendujemy używanie sprawdzonych promocji z kodami z zaufanych źródeł. Przykładem może być kod bonusowy FORTUNA z pakietem startowym 20 złotych bez depozytu, 130 złotych bez ryzyka oraz 1000 złotych od depozytu.

bonus totolotek
bonus totolotek

Informacje o firmie

Totolotek należy do międzynarodowej grupy Merkur Sportwetten, która jest uznaną na rynku marką  dostarczającą rozwiązania z zakresu zakładów bukmacherskich działającą na wielu europejskich rynkach. Kapitał to duży atut totolotka i widać to po tym jak w ostatnich latach rozwija się oferta tego bukmachera. Rozwiązania wprowadzane na stronie są jednymi z najbardziej nowoczesnych co powoduje, że w ostatnim czasie wiele osób wybrało Totolotka jaka swojego głównego bukmachera.

Oferta zakładów Totolotek

Nie możemy nie zacząć tego akapitu od oferty zakładów na żywo w Totolotku. Nie mamy wątpliwości, że w zakładach live rozwiązanie przez tego bukmachera jest zdecydowanie najciekawszym, a zarazem najlepszym na rynku. Użytkownik ma bezpośredni wzgląd na dokładne wydarzenia meczowe. Oznacza to, że zakładka live odnotowuje każde podanie na murawie i zaznacza, w którym fragmencie boiska miało miejsce i w jakim kierunku zostało oddane. Co więcej gracz informowany jest również o długości podań i strzałów. Technicznie jest to oferta stojąca na najwyższym światowym poziomie. Na stronie masz również możliwość tradycyjnego obstawiania meczów. Dla kibiców piłkarskich szczególnie atrakcyjna może być propozycja toto-mix oraz toto-gol, w którym automatycznie generuje się 6 oraz 13 spotkań piłki nożnej do obstawiania. Zgodnie w trendem panującym w naszym kraju, Totolotek przygotował zakładkę ze sportami wirtualnymi. Niestety gracze nie mają w tym miejscu dużego wyboru i dostępna jest jedynie wirtualna piłka nożna, wirtualny tenis i wirtualna koszykówka.

Aplikacja mobilna totolotek

Kompleksową ofertę otrzyma gracz stawiający kupony przez smartfona. Aplikacja mobilna dostępna jest zarówno na system iOS oraz system Android. Wiele osób w tym miejscu pyta o specjalne bonusy na telefon. Jedynym sposobem jest rejestracja konta z poziomu strony internetowej – oczywiście z wykorzystaniem kodu rabatowego Totolotek – i dopiero po tym ściągnięcie aplikacji mobilnej. Dzięki temu na Twoim koncie pojawi się najwyższa promocja, czyli wspomniane wcześniej 1136 zł w bonusach.

Matody płatności

Totolotek postanowił uruchomić jedynie dwie metody wpłat. Pierwsze to e-transfery czyli doładowania i wypłaty z wykorzystaniem bankowości elektronicznej i kart kredytowych oraz debetowych oraz metodę DOTPAY dla wybranych banków. W tym elemencie upatrujemy trochę do poprawy, ponieważ przydałoby się uzupełnić ofertę o portfele internetowe. Przy czym należy pamiętać, że Totolotek dzięki uzyskanym certyfikatom zapewnia bardzo wysokie bezpieczeństwo transakcji.

Dlaczego warto otworzyć konto w Totolotku?

 • ekskluzywny kod bonusowy Totolotek
 • świetna zakładka z zakładami na żywo
 • bukmacher legalny
 • bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatami
 • aplikacja mobilna na iOS i Android