sts kod promocyjny

0 zł 35 zł zakład bez ryzyka
25 zł freebet
bonus na start 1200 zł

Zaktualizowano

Wielu internautów zadaje sobie pytanie o to jak znaleźć kod promocyjny STS.  Ta firma jest obecnie liderem polskiego rynku bukmacherskiego, a podejmowane przez nią działania pozwalają zaryzykować tezę, że w najbliższych latach STSy umocnią się w świadomości nie tylko polskich graczy, bo STS ma również apetyt na szerokie działania na rynkach zagranicznych. W poniższym artykule przedstawiamy informacje jak najszybciej i jak najskuteczniej zapisać się do promocji startowej u tego bukmachera. Wszystko z wykorzystaniem kody bonusowego STS, który uruchamia najwyższe bonusy.

Rejestracja bez kodu Rejestracja z kodem STS
Pakiet standard Pakiet kod: STSVIP
brak 35 PLN zwrot stawki
25 PLN bez depozytu 25 PLN bez depozytu
Bonus od wpłaty: 100% do 1200 PLN Bonus od wpłaty: 100% do 1200 PLN
Cashout: wcześniejsza wypłata wygranych
Łącznie: 1025 PLN w bonusach Łącznie: 1260 PLN w bonusach
sts kod promocyjny
Pakiet bonusów za skorzystanie z kodu bonusowego STS

Jak użyć kodu promocyjnego

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że niektóre promocje można uruchomić również poprzez korzystanie z linku promocyjnego. Dlatego najlepszym sposobem na rejestrację nowego konta jest przejście do serwisu bukmacherskiego z wykorzystaniem linku promocyjnego, a następnie wpisanie kodu promocyjnego STS.

Jeśli chcesz aktywować bonus, a obawiasz się, że po drodze popełnisz błąd kieruj się instrukcją, którą zamieszczamy poniżej. Na początek wejdź na stronę bukmachera korzystając ekskluzywnego z linku promocyjnego (kliknij w przycisk „odbierz kod”), 

Rejestracja konta krok 1/2

 1. Wypełnij pola z danymi konta
 2. Podaj swój adres e-mail
 3. hasło którym będziesz logował się do serwisu
 4. Pole kod promocyjny STS powinno być uzupełnione, jeśli tak się nie stało wejdź jeszcze przez znajdujący się na naszej stronie link promocyjny.
 5. Jeśli pole promocyjne pozostaje puste wpisz „stsvip”
 6. Zaakceptuj oświadczenia widniejące pod polem z kodem promocyjnyn
 7. Pierwsze oświadczenie jest obowiązkowe, drugie dotyczy maili reklamowych, które możesz otrzymywać od bukmachera. Jeśli nie jesteś zainteresowany materiałami reklamowymi wciśnij „dalej”
 8. W tym momencie otrzymasz kod aktywacyjny STS. Zachowaj go, bo będzie potrzebny w drugim kroku rejestracji

Rejestracja konta krok 2/2

 1. Podaj swoje imię oraz nazwisko
 2. Wybierz narodowość (automatycznie ustawiona jest Polska)
 3. Uzupełnij pole z numerem PESEL
 4. Wpisz otrzymany kod SMS
 5. 13. Wciśnij przycisk „dalej”

Porównanie kodów bonusowych

Promocja, którą bukmacher STS zachęca do założenia konta jest 1200 zł na start od depozytu + 25 zł freebet oraz 35 zł zakładu bez ryzyka. Obecnie jest to jedna z najciekawszych dostępna opcjo na polskim rynku bukmacherskim. Za takie samo działanie (założenie konta z kodem bonusowym) możesz otrzymać bonusy również u innych bukmacherów. Jeśłi szukasz np. wyższej promocji od depozytu to ciekawym rozwiązaniem wydaje się być lvbet, który oferuje 1520 zł na start. Tę opcję możesz uzyskać wybierając rejestrację z kodem promocyjnym lvbet.

Informacje o firmie

bukmacher sts
strona główna STS

Bukmacher STS istnieje na polskim rynku już od 1997 roku. Jest przede wszystkim obecny w świadomości graczy. Punkty stacjonarne STS są oblegane od prawie 30 lat. Zakłady STS można obstawiać także przez internet. Bukmacher posiada od 2012 roku zezwolenie Ministerstwa Finansów na prowadzenie zakładów wzajemnych online.  STS to zdecydowanie największa spółka funkcjonująca w dziedzinie zakładów wzajemnych w Polsce. Naszym zdaniem taka sytuacja przekłada się bezpośrednio na jakość bonusów i oferty. W naszym kraju działa kilka firm które starają się zagrozić pozycji STS, ponieważ niewątpliwie to katowicka spółka wciąż jest dla wielu wzorem operowania na polskim rynku, co przekłada się oczywiście na liczbę użytkowników, boSTS cieszy się niesłabnącą popularnością. Przyczyną takiego stanu rzeczy może być fakt, że STS oferuje zakłady bukmacherskie od blisko 20 lat i wielu użytkowników ufa marce lub nie zna propozycji konkurencji.

Oferta zakładów

Bukmacher wyróżnia się odważną strategią skierowaną na użytkowników szukających informacji o zakładach bukmacherskich na esport. Właśnie tej dziedzinie Star-Typ-Sport przypisał specjalną kategorię na stronie głównej. Pochwalić należy również zakładkę związaną z zakładami live. Na żywo obstawimy zakłady na 1×2, sumę goli, dokładny wynik, handicapy i kilka innych. Gracze mają więc tu spore pole do popisu. W niektórych przypadkach użytkownicy mają dostęp do transmisji wideo. Niemniej jednak pamiętaj o tym, że taka transmisja nie zastąpi relacji telewizyjnej, ponieważ jej jakość pozostawia jeszcze trochę do życzenia. Plusem streamingów jest dostęp do wydarzeń, których nie oferują stacje telewizyjne w Polsce np. stało się tak w 2019 roku kiedy to tylko w STSach można było obejrzeć rozgrywki Copa America. Do skorzystania z oferty STS zachęca przede wszystkim szeroki wybór dyscyplin, w tym dość mało popularnych, jak szachy czy sporty walki. Polski bukmacher jako jedyny udostępnia zakłady na tyle wydarzeń kulturalnych, m. in. kilkanaście zakładów na Oscary czy Emmy. 

Aplikacja mobilna

Pełen pakiet usług otrzymasz instalując aplikację mobilną STS. Możesz ją ściągnąć zarówno na telefon z systemem Android jak i iOS. Z myślą o użytkownikach tabletów przygotowano również mobilną wersję strony. Naszym zdaniem zespół STS powinien popracować jeszcze nad wyglądem aplikacji. Rejestracja nowego konta z poziomu aplikacji też nie jest najbardziej wygodną formą, więc lepiej zrobić to na stronie. Szczerze mówiąc na polskim rynku liczą się obecnie jedynie dwie aplikacje mobilne: FORTUNA i STS i tylko one naszym zdaniem stoją na światowym poziomie.

Metody płatności

Nie mamy zastrzeżeń do dostępnych metod wypłat i wpłat tym bardziej, że limity są bardzo niskie, bo w większości wynoszą 1 zł. Wyjątkiem są portfele internetowe Skrill  i Neteller, u których limit wynosi 10 zł. Wielu starszych typerów doceni również fakt, że wygraną można wypłacić w punkcie stacjonarnym STS.

Dlaczego warto otworzyć konto w STS?

 • bukmacher legalny
 • bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatami