PZBuk Kod Bonusowy

freebet 100 zł 200 zł 500 zł na start

Zaktualizowano

Kod promocyjny PZBUK odblokowuje wszystkie bonusy dostępne dla użytkowników z Polski. Sprawdź, która promocja interesuje Ciebie w największym stopniu i przejdź do strony rejestracyjnej bukmachera, aby otworzyć konto z największymi korzyściami. 

Wysokość bonusu za założenie konta z kodem

Bonus powitalny zamień 200 zł na 500 zł – kwota bonusu zależy od wysokości dokonanego depozytu i stanowi 150% wpłaconej za pierwszym razem kwoty.

Sklep gracza – bonusy przyznawane za regularną grę u bukmachera. Wartość bonusu zależna jest od wykonywanych czynności 

cash out pzbuk
Opcja cashout w PZBuk

Cash-out – możliwość wcześniejszego zamknięcia zakłada. Użytkownik otrzymuje pełną kontrolę nad swoim kuponem, dzięki czemu może wypłacić wygraną przed zakończeniem wydarzenia.

Kombodoładowanie – promocja, którą objęte są zakłady akumulowane. Bukmacher powiększa wygrane nawet o 15%

Typ Bonusu PZBUK Bonus
PZBUK Kod Bonusowy: PZVIP
Za rejestrację: 600 pkt. gracza bez depozytu
Bonus od wpłaty: 150% bonusu – 500 PLN
Freebet: 100 zł (60 000 pkt. gracza)
Kombodoładowanie: +15% do wygranych zakładów
Sklep gracza: Punkty za grę, wymienne na darmowe zakłady
Hit Dnia: Podwyższane kursy
Min. wpłata: 1 PLN

Gdzie wpisać kod bonusowy podczas rejestracji ?

1. Zaznacz umieszczony na naszej stronie kod EKSTRAVIP i skopiuj go tak, aby móc użyć podczas przebywania na stronie rejestracyjnej

2. Kliknij w umieszczony poniżej link (zawarty w przycisku), który przeniesie Cię na stronę pzbuk.pl 

3. Wciśnij zielony przycisk „zarejestruj się” (zlokalizowany w prawym górnym rogu)

Rejestracja krok 1/3

4. Uzupełnij pola nazwa użytkownika, e-mail i hasło, a następnie kliknij w zielony przycisk kontykuuj

Rejestracja krok 2/3

5. Uzupełnij pola wpisując swoje imię i nazwisko. Podaj serię i numer dowodu osobistego lub paszportu, wypełnij formularz podając adres korespondencyjny: ulica, miasto i kod pocztowy. Wpisz numer telefonu komórkowego, datę urodzenia, płeć, PESEL. Kraj pochodzenia (POLSKA) i walutę (PLN) pozostaw bez zmian 

6. Wklej skopiowany wcześniej kod bonusowy EKSTRAVIP (możesz go również wpisać ręcznie).

7. Zaznacz wymagane oświadczenia i kliknij w zielony przycisk kontynuuj

Rejestracja krok 3/3

8. Kliknij „ustaw sugerowany limit”

9. Kliknij w przycisk otwórz konto.

Dlaczego warto dołączyć do społeczności graczy pzbuk ?

Przede wszystkim właścicielem PZBUk jest Europe Cherry Online Polska. Stali bywalcy zakładów wzajemnych online wiedzą, że jest to wielka marka w świecie hazardowym. Mając za sobą tak szanowany w świecie kapitał można być pewnym, że pzbuk będzie stabilnie funkcjonował na rynku, a stali użytkownicy mogą dzięki temu liczyć na programy lojalnościowe. Drugim powodem jest oczywiście atrakcyjny pakiet startowy przy rejestracji z kodem promocyjnym PZBuk i ciągłe udoskonalanie oferty o nowe promocje. Kolejnym argumentem przemawiającym za wyborem PZBuk jako swojego podstawowego bukmachera jest opcja transmisji na żywo z meczów NBA. 

Dlaczego bukmacherzy oferują bonusy ?

Wszystkie powody znają zapewne tylko sami bukmacherzy, ale możemy Wam powiedzieć z doświadczenia, że głównymi powodami są:

  • Chęć zwiększenia liczby rejestracji – Ciężko przekonać użytkowników konkurencyjnych bukmacherów do nagłej zmiany przyzwyczajeń. Zazwyczaj jest tak, że jak już stawiasz kupony u jednego bukmachera to nie sprawdzasz oferty pozostałych. Każdy z nas potrzebuje trochę czasu, żeby zapoznać się z funkcjonowaniem danej strony, a w konsekwencji zdobyć jej zaufanie i właśnie po to są bonusy z kodem promocyjnym PZBuk. Gracz już na samym początku przygody zdobywa atrakcyjny pakiet i zazwyczaj chce go wykorzystać do końca. Tym samym poznaje markę, a w dużej części przyzwyczaja się do niej i wraca na stronę, żeby obstawiać kolejne wydarzenia. 
  • Zwiększenie lojalności w stosunku do marki – Wiele osób narzeka, że zazwyczaj firmy zapominają dość szybko o swoich graczach. W zakładach bukmacherskich PZBuk panuje inne podejście stąd np. decyzja władz spółki o uruchomieniu sklepu gracza, w którym jesteś nagradzany punktami lojalnościowymi za aktywność na stronie. 
  • Zareklamowanie produktu – ostatni powód to oczywiście zwiększenie świadomości marki wśród konsumentów. Bukmacherzy muszą rywalizować o klientów, a bez bonusów powitalnych ta walka byłaby skazana na porażkę. Pewnie każdy z Was zauważy, że za sprawą kodu rejestracyjnego Totolotek otrzymasz o 125 zł więcej niż w standardowej ofercie.

Informacje o firmie

PZBuk jest jednym z jedenastu legalnych bukmacherów w funkcjonujących w Polsce i jest jednym z najmłodszych stażem. Na rynku pojawił się w 2018 r. I od razu zdobył rzeszę fanów. PZBuk ma ambicje dołączuć do czołówki polskich bukmacherów i nie wykluczamy, że za klika lat stanie się jednym z najważniejszych graczy.

Oferta zakładów

Na PZBuk znajdziesz standardowy zestaw zakładów. Oczywiście bez problemów dostaniesz tutaj najbardziej popularne rynki tj. piłka nożna, hokej, żużel, sporty walki. Na plus wyróżnia się liczba zdarzeń meczowych na poszczególne wydarzenia. Dostępna jest również możliwość obstawiania na żywo, ale tu też trzeba zaznaczyć, że interface nie wyróżnia się niczym szczególnym. Ostatnim sposobem, o którym należy wspomnieć są wirtualne zakłady. Bukmachera można chwalić za szeroki wybór virtual sports od wyścigów (m.in. charty, żużel, kolarstwo) po piłkę nożną i tenis.

Aplikacja mobilna

Niedawno PZBuk zapowiedział uruchomienie aplikacji mobilnej. Na razie strona dostosowana jest do urządzeń mobilnych i to oczywiście należy zaliczyć do plusów, ale bez porządnej oferty na smartfony i tablety PZBuk nie ma szans zaistnieć na polskim rynku. Tym bardziej, ze już teraz połowa ruchu na stronach internetowych generowana jest przez urządzenia mobilne. Władze spółki powinny przyspieszyć pracę nad apką i jak najszybciej wejść do sklepu AppStore oraz uruchomić wersję na Android. Wiele wskazuje na to, że przy okazji startu aplikacji pojawi się specjalna promocja, ponieważ do tej pozy tak dunkcjonowało to w przypadku pozostałych zakładów bukmacherskich online.

Metody płatności

Pod tym względem użytkownicy nie powinni narzekać. Wszystkie najbardziej popularne metody w Polsce są dostępne na stronie tego bukmachera. Limity wpłat są przystępne, ponieważ zazwyczaj wynoszą 10 zł (z wyjątkiem Skrilla gdzie wpłat można dokonywać od 40 zł). Oczywiście za wpłaty i wypłaty nie jest pobierana opłata. 

Dlaczego warto otworzyć konto w PZBuk ?

  • kod bonusowy PZBuk z wyższymi promocjami
  • promocje specjalne na wydarzenia sportowe
  • bukmacher legalny
  • bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatami
  • rozwinięte wirtualne sporty