lvbet kod promocji

0 zł 20 zł bez depozytu
1500 zł bonus powitalny
50 zł dla posiadaczy karnetów*

Zaktualizowano

lvbet kod promocji
Bonus za rejestrację nowego konta w LVBET

LVBET jest już jednym z lepiej kojarzonych bukmacherów na polskim rynku, więc nikogo nie powinien zaskakiwać fakt, że ten bukmacher znając dość dobrze przyzwyczajenia graczy, przygotował atrakcyjny pakiet powitalny w ramach którego użytkownicy otrzymują kilka bonusów możliwych do aktywowania jedynie za sprawą kodu promocyjnego LVBET. 

Rejestracja bez kodu Rejestracja z kodem LVBET
Pakiet standard Pakiet kod: VIPLB
brak 20 PLN bez depozytu
1500 PLN od pierwszego depozytu 1500 PLN od pierwszego depozytu
na sporty wirtualne 20 PLN
Łącznie: 1540 PLN w bonusach Łącznie: 1540 PLN w bonusach
+50 PLN dla posiadaczy karnetów

Gdzie wpisać kod bonusowy podczas rejestracji ?

W związku z wieloma zapytaniami postanowiliśmy stworzyć specjalny akapit opisujący procedurę rejestracji z kodem promocyjnym lvbet. Prześledzimy z nim każdy krok, który musi wykonać użytkownik jeśli chce aktywować na swoim koncie najwyższe promocje na rynku. Na początku musimy jednak rozwiać wszelkie wątpliwości i zaznaczyć, że uruchomienie promocji jest całkowicie bezpłatne. W takim razie zaczynami krótką instrukcję.

Zakładanie nowego konta w LVBET zostało zaplanowane tak, żeby zajęło Ci jak najmniej czasu. Stąd decyzja bukmachera o przygotowaniu tzw. szybkiej rejestracji, która wymaga od gracza dosłownie dwóch minut skupienia. Zacznijmy jednak od dwóch kluczowych czynności. 

konto w LVBET
Rejestracja w LVBET
  1. Skopiuj podany na naszej stronie kod VIPLB – jest to autoryzowany, oryginalny kod uruchamiający wyższy pakiet startowy
  2. Kliknij w umieszczony w artykule przycisk „odbierz bonus”. Przeniesie Cię on do strony promocyjnej bukmachera, która jest potwierdzeniem zapisania Cię jako gracza promocyjnego
  3. Kliknij na żółty przycisk „zarejestruj się teraz”

Rejestracja pełna krok 1/3 / Rejestracja szybka 1/2

4. W odpowiednich polach wpisz swoje imię oraz nazwisko

5. Uzupełnij formularz o numer PESEL oraz narodowość (te czynności wymagane są w wyniku ustawy hazardowej, która mówi m.in. o tym, że w licencjonowanych w Polsce zakładach bukmacherskich online mogą rejestrować się jedynie gracze z Polski)

6. Wciśnij czarny przycisk „idź dalej”

Rejestracja pełna krok 2/3 / Rejestracja szybka 2/2

7. Podaj adres e-mail, login oraz hasło i numer telefonu

8. Jeśli trzymałeś się powyższej instrukcji i przeszedłeś przez punkt drugi to pole kod promocyjny powinno automatycznie uzupełnić się o kod promocyjny VIPLB, jeśli jednak pole jest puste wklej wcześniej skopiowany kod

9. Zaznacz wymagane zgody (zwróć na to uwagę, ponieważ kolor symbolu zaznaczenia zlewa się z tłem). Dopiero po wykonaniu tej czynności zostaną aktywowane przyciski do kolejnych kroków rejestracji.

10. W tym momencie możesz zakończyć rejestrację lub dokończyć ją późnej. Jeśli zdecydujesz się zakończyć w tym miejscu będziesz mógł korzystać z serwisu w sposób nieznacznie ograniczony: maksymalny limit zakładów wyniesie 5200 PLN oraz nie będziesz miał możliwości wypłaty środków z konta do czasu przejścia pełnej procedury rejestracyjnej. 

Rejestracja pełna krok 3/3

11. Wypełnij formularz podając swój adres korespondencyjny, miasto, kod pocztowy oraz kraj zamieszkania

12. Wybierz dowód tożsamości, który posłuży do zweryfikowania prawdziwości podanych przez Ciebie danych (paszport lub dowód osobisty).

13. Podaj numer dowodu tożsamości.

14. Wyślij skan rewersu i awersu wybranego dowodu tożsamości (również w celach weryfikacji danych)

15. Podaj numer konta bankowego (na nie wypłacane będą wygrane z zakładów.

16. Zaznacz pole, w którym potwierdzasz, że jesteś właścicielem podanego konta bankowego

17. Kliknij zakończ rejestrację.

Porównanie kodów bukmacherskich

LVBET to nie jedyny bukmacher, u którego zakładając konto i wypełniając pole kod promocyjny w formularzu, otrzymasz bonusy wyższe od standardowych. Jaka jest najbardziej konkurencyjna oferta, w stosunku do tej którą opisujemy w tekście ? Naszym zdaniem porządny pakiet otrzymasz dzięki legalnemu bukmacherow forBet. Wpisanie kodu promocyjnego forbet powoduje, że zaczynasz grę z 2000 zł bonusu zamiast standardowych 2000 zł. 

Informacje o firmie
kod promocji lv bet
Promocja na start w LVBET

LV Bet jest jednym z dziewięciu legalnych bukmacherów w funkcjonujących w Polsce. Jego wejście na polski rynek w 2016 roku okazało się dość dużym sukcesem. LV Bet znany jest przede wszystkim ze stojących na wysokim poziomie kampanii reklamowych. Kibice mogą mieć w pamięci kampanię „Mundial sam się nie wygra”, która ruszyła przed mistrzostwami świata w piłce nożnej i w którą zaangażowany był Zdzisław Kręcina. Kolejnym znakiem rozpoznawczym tego mającego swoją siedzibę w Katowicach bukmachera jest oferta bonusów tworzonych specjalnie pod konkretne widowiska sportowe. Ten rodzaj promocji przed wejściem LV Bet do Polski nie był często wykorzystywany przez legalnie działających bukmacherów. 

LVBET oferta zakładów

Oferta zakładów nie jest mocno rozbudowana, ale dostępne są najważniejsze dyscypliny. W LV BET postawimy zakład na trzeciorzędne zespoły, bukmacher ma również sporo rynków zdarzeń na mecze żużlowe. W przypadku zakładów na żywo możemy już liczyć na bardzo szeroką ofertę, która uwzględnia m.in takie sporty jak krykiet czy snookera, ale również e-sporty. 

Sporty wirtualne wyglądają bardzo profesjonalnie, jednak dotyczą tylko trzech sportów – tenisa, piłki nożnej i wyścigów koni. Po pierwsze trochę brakuje tenisa lub żużla, a po drugie mniej dyscyplin oznacza, że trochę dłużej trzeba czekać na rozpoczęcie spotkania. 

Na lv bet znajdziesz standardowy zestaw zakładów. Oczywiście bez problemów dostaniesz tutaj najbardziej popularne rynki tj. piłka nożna, hokej, żużel, sporty walki. Na plus wyróżnia się liczba zdarzeń meczowych na poszczególne wydarzenia. Dostępna jest również możliwość obstawiania na żywo, ale tu też trzeba zaznaczyć, że interface nie wyróżnia się niczym szczególnym. Ostatnim sposobem, o którym należy wspomnieć są wirtualne zakłady. Bukmachera można chwalić za szeroki wybór virtual sports od wyścigów (m.in. charty, żużel, kolarstwo) po piłkę nożną i tenis.

Drobne usterki nie powinny jednak zaważyć na całościowej ofercie LV BET. Zaletą bukmachera jest na pewno wygląd strony, jej prostota i przede wszystkim funkcjonalność. Dotyczy to także aplikacji mobilnej. Jest ona bardzo intuicyjna i łatwa w obsłudze. Posiada jednak sporo funkcji dodatkowych, jak Match Tracker, Rapid Pay czy Cash-out. Przez telefon obstawimy wszystkie zakłady dostępne w wersji standardowej, w tym również sporty wirtualne. 

Aplikacja mobilna

LV BET dysponuje aplikacją mobilną zarówno na urządzenia z systemem Android jak i iOS. Opinie graczy na jej temat są podzielone. Szczególnie polecamy sprawdzić recenzję graczy w sklepie AppStor to zobaczycie co mamy na myśli. Największym problemem jest brak stabilności aplikacji. Według użytkowników bardzo często się zacina i niełatwo stawiać na niej zakłady. Jeśli LV BET chce być wiodącym bukmacherem to musi w kolejnych miesiącach poprawić działanie serwisu na smartfony. Wiele osób zastanawia się czy kod rabatowy LV bet działa również podczas rejestracji przez aplikację. My rekomendujemy wpisanie kodu w formularzu na stronie internetowej, a po zarejestrowaniu konta ściągnięcie aplikacji. W ten sposób bonus będzie dostępny również w aplikacji. 

Metody płatności

Pod tym względem użytkownicy nie powinni narzekać. Wszystkie najbardziej popularne metody w Polsce są dostępne na stronie tego bukmachera. Limity wpłat są przystępne, ponieważ zazwyczaj wynoszą 10 zł (z wyjątkiem Skrilla gdzie wpłat można dokonywać od 40 zł). Oczywiście za wpłaty i wypłaty nie jest pobierana opłata. 

Dlaczego warto otworzyć konto w LV BET ?

  • kod bonusowy LV BET z wyższymi promocjami
  • promocje specjalne na wydarzenia sportowe
  • bukmacher legalny
  • bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatami
  • rozwinięte wirtualne sporty