fortuna kod promocyjny

20 zł bez depozytu
100 zł 130 zł zakład bez ryzyka
1000 zł bonus od wpłaty

Zaktualizowano

fortuna kod promocyjny
Pakiet promocyjny w FORTUNIE (kod promocyjny)

U jednego z ulubionych bukmacherów polskich użytkowników nie mogło zabraknąć specjalnej promocji dla nowych graczy. Już dziś możesz rozpocząć grę w FORTUNIE wykorzystując kod promocyjny FORTUNAVIP, za którego sprawą zaczniesz grę z najwyższym pakietem powitalnym. Zakłady wzajemne, które wiele osób rozpoznaje za sprawą kontraktu sponsorskiego z Legią Warszawa w ubiegłym roku umocniły swoją pozycję na polskim rynku i wraz z STS-ami powiększyły dystans do pozostałych firm. Te dwie firmy mają obecnie jedną z lepszych ofert, która stale ulega rozwojowi. FORTUNA szczególną popularnością cieszy się wśród użytkowników smartfonów, bo aplikacja mobilna tego bukmachera wciąż stanowi punkt odniesienia dla konkurencji. 

Rejestracja bez kodu Rejestracja z kodem FORTUNA
Pakiet standard Pakiet kod: FORTUNAVIP
100 zł zakład bez ryzyka 130 zł zakład bez ryzyka
20 PLN bez depozytu 20 PLN bez depozytu
Bonus od wpłaty: 100% do 1000 PLN Bonus od wpłaty: 100% do 1000 PLN
Happy Hours: +14% do wygranych
Łącznie: 1120 PLN w bonusach Łącznie: 1150 PLN w bonusach

Wykorzystanie kodu w FORTUNIE jest banalnie proste, ale mimo to postanowiliśmy przygotować instrukcję odbioru. Jeśli będziecie postępować zgodnie w wymienionymi przez nas punktami to na sto procent nie popełnicie błędu i uruchomicie wyższy od standardowego bonus powitalny. 

  1. Skopiuj kod promocyjny FORTUNAVIP
  2. Kliknij przycisk „odbierz bonus”, za sprawą którego przejdziesz na pierwszą stronę rejestracyjną bukmachera.

Rejestracja konta krok 1/3

3. Na początek uzupełniasz pola związane z danymi personalnymi podając imię, nazwisko, pseudonim (czyli nazwę użytkownika). Następnie musisz podać hasło, którym będziesz logował się do serwisu, kod pin, adres e-mail, telefon komórkowy, datę urodzenia oraz PESEL.

4. Druga kolumna jest w pewnym sensie kontynuacją pierwszej, ponieważ uzupełniasz dane o adres korespondencyjny.

5. Wybierz z dostępnych opcji informacje o tym skąd pochodzą środki, za które będziesz obstawiał. Bukmacher w ten sposób zabezpiecza się przed tym, że nie pierzesz tzw. brudnych pieniędzy.

6. Jeśli spełniłeś drugi punkt naszej instrukcji to pole kod promocyjny FORTUNA powinno być automatycznie uzupełnione o kod FORTUNAVIP. Jeśli tak się nie dzieje to masz trzy możliwości. Pierwsza to ponowne otwarcie karty poprzez link promocyjny, druga to wklejenie wcześniej skopiowanego kodu do formularza, trzecie to uzupełnienie ręczne tego pola.

7. Zaakceptuj trzy pierwsze zgody umieszczone pod formularzem rejestracyjnym. Nie przejmuj się tym, że pierwszym przypadku podkreślony jest bonus do 130 zł. Jeśli uzupełnisz kod otrzymasz 150 zł zakładu bez ryzyka. 

8. Kliknij żółty przycisk „zarejestruj’

Rejestracja krok 2/3

9. Przejdź na swojego e-maila i otwórz wiadomość od fortuny

10. Kliknij w link aktywacyjny znajdujący się w wiadomości

Rejestracja krok 3/3

pole promocyjne z kodem fortuna
miejsce wpisania kodu fortuna

11. Ponownie musisz wejść do swojej skrzynki e-mail i otworzyć nową wiadomość od fortuny, w której będą znajdować się dane potrzebne do zalogowania w serwisie fortuny

Porównanie z inną ofertą zakładów wzajemnych

Jeśli jesteś już użytkownikiem Fortuny lub z jakiegoś innego powodu nie chcesz zarejestrować się u tego bukmachera, na naszej stronie masz możliwość porównania pozostałych ofert dostępnych na polskim rynku. Naszym zdaniem ciekawą alternatywą może być wykorzystanie bonusu w LV BET. Ekskluzywne 20 bez depozytu oraz 1500 złotych od depozytu to oferta, którą odblokujesz jedynie za pomocą kodu promocyjnego LV BET.

Informacje o firmie

Fortuna to jedna z najważniejszych firm na rynku bukmacherskim w Polsce. Jej początki w Polsce sięgają 1996 roku kiedy działała pod nazwą Profesjonał. Swój dynamiczny rozwój firma zawdzięcza przemyślanej strategii marketingowej i organizacyjnej. Ten bukmacher od lat systematycznie powiększa swoją ofertę naziemną, a sponsorowanie piłkarzy Legii Warszawa spowodowało, że logo i nazwa FORTUNY zaistniała na dobre wśród kibiców piłki nożnej w Polsce. 

Fortuna jako jeden z pierwszych legalnych bukmacherów uruchomił ofertę online. Zdaniem wielu osób znajomość branży powoduje, że dziś FORTUNA jest jednym z najbardziej przyjaznych internautom bukmacherem. 

Oferta zakładów FORTUNA

W menu głównym FORTUNA zdecydowała się wydzielić trzy główne sekcje: tradycyjne zakłady bukmacherskie, zakłady na żywo oraz wirtualne sporty. W tej pierwszej znajdziesz wszystkie najpopularniejsze rynki, w tym piłka nożna, MMA, boks oraz hokej na lodzie. Zakłady live są stosunkowo przejrzyste, ale jeśli mamy być szczerzy to nie jest najlepsza opcja dostępna w Polsce. Nowością są wydane pod koniec 2017 roku zakłady wirtualne z wyścigami psów, piłką nożną, tenisem, żużlem i wyścigami samochodowymi.

Aplikacja mobilna

Aplikacja mobilna Fortuna to kolejne udogodnienie dla osób korzystających z oferty zakładów bukmacherskich. Przydatne przede wszystkim w momencie, w którym jesteśmy poza domem i nie mamy dostępu do komputera lub laptopa. Jednak aby odebrać najlepszy bonus wynikający z promocji kod rabatowy FORTUNA lepiej zarejestrować się korzystając z tradycyjnego formularza rejestracyjnego. Aplikacja dostępna jest zarówno na urządzenia iOS jak i Android.

Metody płatności

Na tym polu fortuna poczyniła największe postępy. Dziś każdy z użytkowników może przelać oraz odebrać pieniądze za pomocą wszystkich najpopularniejszych platform: kart debetowych i kredytowych, portfeli internetowych oraz za pomocą bankowości elektronicznej. 

Dlaczego warto otworzyć konto w FORTUNIE ?

  • kod bonusowy FORTUNA z wyższymi promocjami
  • przyjazny użytkownikowi interface
  • bukmacher legalny
  • bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatami
  • aplikacja mobilna
  • wygodne metody płatności