forbet kod promocyjny

0 zł 100 zł freebet bez depozytu
0 zł 100 zł Zakład bez ryzyka
2000 zł mistrzowski start

Zaktualizowano

forBET to jeden z tych bukmacherów, u którego da się powiększyć pakiet startowy, a to za sprawą autoryzowanego kodu promocyjnego forBET, który dostępny jest dla wszystkim użytkowników zupełnie za darmo. forBET to jedna z najciekawszych firm bukmacherskich w Polsce. Mimo stosunkowo późnego debiutu na rynku (2016 rok) zdobyła na tyle duże zaufanie graczy, że obecnie jest już czwartą siłą na rynku bukmacherskim w Polsce, a po drodze zgarnęła wiele nominacji i nagród branżowych m.in. za najlepsze kusy w roku 2018. Nie dziwi, więc fakt, że coraz więcej użytkowników decyduje sie wybrać forBET jako swojego podstawowego bukmachera, a my jesteśmy przekonani, że spory udział w takim stanie rzeczy ma właśnie promocja powitalna z kodem bonusowym forBET.

forbet kod promocyjny
Zestaw promocji z kodem w forBET
Rejestracja bez kodu Rejestracja z kodem forbet
Pakiet standard Pakiet kod: FORBETVIP
brak 100 PLN bez ryzyka
brak 100 PLN (50 PLN + 50 PLN) freebet
Bonus od 1. wpłaty: 100% do 1000 PLN Bonus od 1. wpłaty: 100% do 1000 PLN
Bonus od 2. wpłaty: 75% do 500 PLN Bonus od 2. wpłaty: 75% do 500 PLN
Bonus od 3. wpłaty: 50% do 500 PLN Bonus od 3. wpłaty: 50% do 500 PLN
Cashout: wcześniejsza wypłata wygranych
Łącznie: 2000 PLN w bonusach Łącznie: 2200 PLN w bonusach

Gdzie wpisać kod bonusowy podczas rejestracji ?

Oczywiście możliwe jest założenie konta bez wypełniania pola z kodem, więc tym bardziej należy zwrócić uwagę czy poprawnie wypełnia się formularz rejestracyjny. Aby uchronić się przed popełnieniem pomyłki i ewentualna bezpowrotną stratą szansy na otrzymanie bonusów, postanowiliśmy szczegółowo opisać proces zakładania nowego konta w zakładach bukmacherskich forBET.

  1. Skopiuj kod FORBETVIP z naszej strony
  2. Kliknij w przycisk „odbierz bonus”. Tym samym przeniesiesz się na stronę bukmachera. Za sprawą linku promocyjnego zostaniesz zapamiętany jako użytkownik traktowany na specjalnych warunkach promocyjnych. 

Rejestracja konta krok 1/3

3. Formularz rejestracyjny jest niezwykle prosty i na początku musisz podać swój adres e-mail, nazwę użytkownika oraz wymyślić, podać i powtórzyć wpisując w pole hasło, którym zamierzasz logować się do serwisu.

4. Zaakceptuj zgody wymagane przez bukmachera. Dwie pierwsze są wymagane ustawowo i bez nich nie przejdziesz do kolejnych etapów. Następne dwie dotyczą materiałów promocyjnych i ich nie musisz zaznaczać

5. Zaznacz pole „chcę otrzymać bonus”. To niezbędna czynność jeśli chcesz odebrać wyższszy od standardowego darmowy bonus powitalny.

Rejestracja konta krok 2/3

6. Wypełnij pola związane z Twoimi danymi tożsamości. Uzupełnij imię, nazwisko, telefon komórkowy

7. Wypełnij dane dotyczące adresu korespondencyjnego: miasto, ulica, kod pocztowy.

8. W ostatnim polu powinieneś mieć automatycznie wybraną walutę na polski złoty.

9. Kliknij w niebieski przycisk „przejdź dalej”

Rejestracja konta krok 3/3

10. Podane na tym etapie dane posłużą bukmacherowi do weryfikacji Twojego konta. Praktycznie każde pole (oprócz ostatniego związane jest z wymaganiami ustawowymi)

11. Uzupełnij swoją datę urodzenia wpisując dzień, miesiąc i rok urodzin. 

12. Wybierz dokument, który potwierdzi Twoją tożsamość: dowód osobisty lub paszport, następnie podaj serie i numer tego dokumentu. Przygotuj również zdjęcie lub skan, ponieważ awers i rewers dokumentu należy załączyć w polu skan dokumentu.

13. Wpisz PESEL

14. Podaj numer konta bankowego, na który otrzymywać będziesz pieniądze z wygranych kuponów.

15. Wklej skopiowany wcześniej kod promocyjny forBET: FORBETVIP. Jeśli nie zapomniałeś skopiować możesz go również wpisać ręcznie.

16. Zaznacz wymagane oświadczenia i wybierz z listy źródło swoich dochodów, żeby potwierdzić, że zakłady bukmacherskie nie będą Ci służyły do prania brudnych pieniędzy.

17. Kliknij przycisk „zarejestruj się”


Porównanie kodów bonusowych

kod rabatowy forBET jest bardzo atrakcyjny, ale musisz wiedzieć, że konkurencja nie śpi i również przygotowała pakiet dostępny z kodami. Naszym zdaniem dwie promocje, na które warto zwrócić uwagę to FORTUNA kod promocyjny oraz LV BET kod promocyjny. Obie te propozycje wymagają poprawnego uzupełniania formularza rejestracyjnego i złożenia pierwszego depozytu. W zamian otrzymasz pakiet opowiednio: 1150 zł w FORTUNIE i aż 1520 PLN w LV BET.

Informacje o firmie

Bożydar Iwanow, Karolina Kowalkiewicz, Adnrzej Fonfara i Artur Boruc to główne twarze kampanii reklamowych forBET. forBet wszedł na polski rynek bukmacherski w 2016 roku i zyskał sympatię użytkowników ciekawymi promocjami oraz bardzo wygodnemu interfejsowi. Firma działa na podstawie licencji Ministerstwa Finansów o numerze PS4.6831.10.2016 co sprawia, że jest jednym z 9 legalnych polskich bukmacherów.

Oferta zakładów
oferta forBET
oferta bukmachera

Oferta forBet stale się rozwija i wciąż dochodzą kolejne elementy. Na uwagę zasługują przede wszystkim sekcje z bonusami na każdy dzień tygodnia. Zakładka z zakładami jest na satysfakcjonującym poziomie, typerzy znajdą tu wszystkie najważniejsze i cieszące się największą popularnością dyscypliny. Na plus zasługuje również fakt, że coraz lepiej wyglądają kursy bukmacherskie, które na początku działalności firmy były jednymi z najniższych. Poprawnie mogłyby ulec zakłady na żywo, bo pomimo stabilnego działania nie przyciągają wizualnie i pod tym względem konkurencja ma lepszą ofertę. forBET poświęcił dużo uwagi rozwojowi sportów wirtualnych i tym nie można niczego zarzucić. Ciekawym pomysłem jest wprowadzenie betmarketu, na którym udostępniane są najciekawsze zakłady użytkowników. Jest to na pewno dobre źródło do inspiracji jeśli zastanawiamy się jak skonstruować swój kupon. 

Aplikacja mobilna

Zdecydowanym plusem jest aplikacja mobilna forBet dostępna zarówno na iOS jak i Android. W tym miejscu należy podkreślić, że aplikacja mobilna ma funkcję match trackera, który nadrabia niedoskonałości zakładów live na stronie internetowej. Jeśli chcesz założyć konto to lepiej zrobić to przechodząc przez tradycyjny formularz rejestracyjny i wpisując forBet kod promocyjny, a dopiero później ściągnąć aplikację.

Metody płatności

Wpłaty i wypłaty realizowane są za pomocą dotpay, payU, t-Pay, kart kredytowych i debetowych VISA i mastercard. Zdecydowanie prosi się o uzupełnienie oferty o portfele internetowe Skrill, Neteller i PayPal.

Dlaczego warto otworzyć konto w forBET?

  • ekskluzywny kod bonusowy forBET : FORBETVIP
  • bukmacher legalny
  • bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatami
  • aplikacja mobilna na iOS i Android