BetClic kod promocyjny

Cashback do 550 zł

Zaktualizowano

background artykuł BetClic

Na kod promocyjny BetClic czekało wiele osób i w końcu udało się temu bukmacherowi wprowadzić ofertę na polski licencjonowany rynek, a przede wszystkim umieścić w formularzu rejestracyjnym pole, które powoduje, że nowy użytkownik rozpocznie grę z pakietem specjalnych bonusów. W artykule pokażemy jak prawidłowo utworzyć nowe konto i jaką propozycję zakładów przygotował dla polaków BetClic. 

Typ Bonusu BETCLIC Bonus
BETCLIC kod promocyjny BCVIPPL
Bonus cashback do 550 PLN
Cashout wcześniejsza wypłata wygranych
Multi + Promocja na kupony wielokrotne
Boost Wyższe kursy na wybrane wydarzenia
Min. wpłata: 1 PLN
Rejestracja z bonusem startowym BetClic

Gdzie wpisać kod promocyjny BetClic ?

 1. Skopiuj umieszczony na naszej stronie kod promocyjny BetClic BCVIPPL
 2. Kliknij w umieszczony w artykule przycisk, w którym zamieszczony jest specjalny link wygenerowany przez zakłady bukmacherskie BetClic, którego celem jest zapamiętanie graczy promocyjnych.
 3. Jesteś na głównej stronie bukmachera, teraz kliknij w biały przycisk z czerwonym napisem „zarejestruj się”, który znajduje się w prawym górnym rogu.

  Znajdujesz się na pierwszej stronie formularza rejestracyjnego. Wypełnienie składającego się z trzech etapów formularza zajmuje ok. 5 minut, pole z kodem promocyjnym znajduje się na ostatniej stronie rejestracji.
 4. Wypełnij pierwszą stronę formularza rejestracyjnego podając imię, nazwisko, datę urodzenia oraz adres e-mail.
 5. Zaznacz punkt, w którym potwierdzasz, że zapoznałeś się z regulaminem korzystania ze strony BetClic i akceptujesz postanowienia polityki prywatności. Oświadczenie zawiera również potwierdzenie, że masz ukończone 18 lat i możesz uczestniczyć w zakładach wzajemnych online, a także że środki, za które będziesz obstawiał nie pochodzą z nielegalnych źródeł. W oświadczeniu umieszczona jest również zgoda na otrzymanie bonusu powitalnego.
 6. Jeśli chcesz otrzymywać treści marketingowe od BetClic zaznacz również drugą zgodę. To pole nie jest obowiązkowe.
 7. Kliknij czerwony przycisk „dalej”, który pozwoli Ci przejść na drugą stronę formularza rejestracyjnego.

  Znajdujesz się na drugiej stronie formularza rejestracyjnego
 8. Wypełnij pole z numerem PESEL
 9. Podaj swój adres korespondencyjny. Masz również możliwość podania dodatkowego adresu.
 10. Wypełnij pole z kodem pocztowym
 11. Podaj miasto do adresu korespondencyjnego
 12. Uzupełnij numer telefonu
 13. Kliknij czerwony przycisk „dalej”, aby przejść do ostatniej części

  Znajdujesz się na trzeciej stronie formularza rejestracyjnego
 14. Uzupełnij pole z nazwą użytkownika o login, którym będziesz chciał logować się do serwisu. Nazwa powinna być nie krótsza niż 6 znaków i nie dłuższa niż 20
 15. Wpisz hasło, w którym musisz zawierać jedną przynajmniej małą literę, jedną dużą literę, jedną cyfrę i musi mieć co najmniej osiem znaków.
 16. Dla celów bezpieczeństwa wybierz pytanie bezpieczeństwa spośród dostępnych i wpisz swoją odpowiedź.
 17. Wpisz kod promocyjny BCVIPPL
 18. Kliknij zapisz się.
Bonusy za rejestrację konta z kodem promocyjnym
500 PLN przy założeniu nowego konta w BetClic

BetClic wszedł na polski rynek ze bonusem bez ryzyka do 500 zł. Aby skorzystać w pełni z promocji należy zapoznać się z warunkami regulaminu i w tym celu przygotowaliśmy małą ściągę spraw, o których musisz pamiętać przy korzystaniu z bonusu. Zaczniemy od tego, że promocja ograniczona jest do 550 zł co oznacza, że jeśli postawisz np. 1000 zł to maksymalnie i tak otrzymasz od bukmachera 500 zł środków bonusowych. Druga sprawa to oczywiście wpłata, pamiętam o tym, że promocja zaliczana jest od Twojego pierwszego zakłady, więc w tym przypadku pierwsza wpłata nie jest tak istotna jak u innych bukmacherów. Bonus przyznawany jest na 30 dni, aby go wypłacić w tym czasie musisz spełnić warunki obrotu. Użytkownik zobowiązany jest do zawarcia i rozliczania zakładów z minimalnym kursem 2,00 w kwocie równej czterokrotności sumy pierwszego kuponu. Czyli jeśli obstawisz 568 zł i Twój zakład okaże się przegrany to otrzymasz 550 zł od bukmachera i tę sumę musisz pomnożyć x 4, co się równa 2000 zł i właśnie równowartość tej kwoty musisz obrócić (w przypadku pierwszego zakładu za 568 zł)  

Informacje o firmie

BetClic znany jest w Polsce od dłuższego czasu. Ta założona w 2005 roku firma, w sezonie 2009/2010 był nawet strategicznym sponsorem piłkarzy Lecha Poznań. Kto by się spodziewał, że dopiero 10 lat później polscy gracze będą mogli obstawiać legalnie zakłady na stronie tego bukmachera. Działo się tak dlatego, że BetClic długo należał do serwisów polskojęzycznych skierowanych do rodaków grających za granicą, co na dobrą sprawę powodowało, że nie podlegał pod polskie regulacje. Bukmacher należy do francuskiej grupy BEM Operations Limited, która główną światową siedzibę ma na Malcie podobnie jak większość firm z branży bukmacherskiej. W Polsce spółka działa przez swojego przedstawiciela Gaming in Poland Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu. W lipcu 2019 BetClic zaczął oferować legalne zakłady bukmacherskie w Polsce i być może zagrozi pozycji STSów i FORTUNY. Na pewno można powiedzieć, że zaczął z przytupem, bo oprócz pełnej oferty mobilnej został sponsorem reprezentacji siatkarzy.

Oferta zakładów 

Oprócz rozbudowanej wersji zakładów wzajemnych w BetClic otrzymasz dostęp do streamingów online. Jeśli chcesz oglądać transmisje na żywo musisz spełnić trzy warunki. Po pierwsze mieć środki na koncie bukmacherskim, po drugie postawić zakład na mecz, który chcesz oglądać, po trzecie dostawić dowolny zakład w ciągu 24 godzin poprzedzających transmisje. W ramach pakietu będziesz mógł oglądać Serie A, Bundesligę, angielski FA Cup, MLS, mecze Copa America, spotkania z dziewięciu najwyższych klas rozrywkowych tj. Rosji, Ukrainy, Holandii, Belgii, Czech, Danii, Szwecji i Szkocji. Ale oferta skrojona jest nie tylko pod kibiców piłkarskich, szczególnie zadowoleni powinni być fani tenisa, którzy maja dostęp do Wilbledony, ATP100, ATP500, ATP 250 i WTA. Można obejrzeć również transmisje online z meczów NBA, Euroligi, Eurocup i mistrzostwa krajowe Hiszpanii i Włoch. 

Istotną część oferty stanowi zakładka z zakładami na żywo. Użytkownik znajdzie tutaj wszystkie najczęściej wybierane sporty w zakładach bukmacherskich od piłki nożnej przez tenis i koszykówkę. 

Do plusów zaliczyć należy na pewno opcję cash-out, która staje się na polskim rynku bukmacherskim niezwykle istotnym elementem. Jej istotą jest wypłata niepełnej wygranej przez rozstrzygnięciem kuponu. Opcja cashout przydaje się przede wszystkim w zakładach wielokrotnych, w których np. mamy na kuponie kilka trafionych wydarzeń, a został przed nami ostatni mecz, który może „popsuć” cały kupon. Wówczas gracz ma możliwość skorzystać z wcześniejszej wypłaty, której wysokość jest zaproponowana przez bukmachera. 

Zakłady bukmacherskie na E-sport 

Zdobywająca coraz większą popularność rozrywka polegająca na obstawianiu e-sportu znalazła również swoje miejsce w zakładce BetClicu. Na tę chwile użytkownicy mogą obstawiać CS, LoL, Overwatch i SC2.

Sporty wirtualne w BetClic

BetClic pierwszy swój miesiąc postanowił zacząć bez oferty na sporty wirtualne, ale jesteśmy przekonani, że wkrótce ulegnie to zmianie. 

BetClic aplikacja mobilna

betclic mobile
Obstawianie meczów na smartfonie w BetClic

Dostępna jest zarówno w sklepach AppStore na urządzenia z systemem iOS i możemy z pełnym przekonaniem stwierdzić, że funkcjonalność aplikacji stoi na najwyższym poziomie. Dostępna jest opcja streamingów i wszystkie promocje, którymi szczyci się BetClic, czyli kursy w kuponach multi+ czy też cashout. . Wszystko podane w czytelnej formie. Podobnie rzecz ma się z z aplikacją na system Android. Naszym zdaniem to dobrze świadczy o bukmacherze, że jako jeden z nielicznych wszedł na rynek z pełną ofertą. Zazwyczaj w przypadku nowych bukmacherów musieliśmy czekać kilka miesięcy na uruchomienie aplikacji mobilnych, a tutaj mamy do czynienia z dopracowanym debiutem co – naszym zdaniem – dobrze świadczy na przyszłość.

Metody płatności

W tym temacie na pewno pozostaje jeszcze trochę pracy do wykonania. W chwili obecnej dostępne są płatności kartą kredytową bądź debetową, przelewem bankowym lub za sprawą portalu Przelewy24. Oczywiście biorąc pod uwagę ofertę bukmacherów jest to wymagane minimum, ale z pewnością przydałyby się portfele internetowe lub na przykład własny system płatności podobny do tego, który oferuje graczom STS.