Kody Promocyjne

Zaktualizowano

Tło strony z kodami promocyjnymi

Nasza strona monitoruje rynek bukmacherski całościowo. Opisujemy najważniejsze informacje branży hazardowej. W związku z tym, że jesteśmy na bieżąco z nowościami rynkowymi to zdecydowaliśmy się z tym miejscu poświęcić uwagę kodom promocyjnym u polskich legalnych bukmacherów online. Niektóre zakłady wzajemne co jakiś czas wypuszczają na rynek specjalne promocje, których uruchomienie wymaga użycia kodów bonusowych. Te oferty zazwyczaj są dostępne jedynie dla użytkowników chcących założyć nowe konto i kod promocyjny musi zostać wpisany podczas procesu rejestracji. Nasi redaktorzy zebrali kody ze wszelkich dostępnych źródeł i umieścili je w wygodnych porównywarkach tak abyś mógł wygodnie sprawdzić, który z kodów jest najbardziej dopasowany do Twoich przyzwyczajeń. Jeśli znajdziesz w internecie kod, który uruchamia wyższą promocję od tej umieszczonej w tabeli skontaktuj się z nami i wówczas uzupełnimy tę informację. Jesteśmy jednak przekonani, że podane przez nas kody są tymi najwyższymi, ponieważ rynek kodów monitorujemy codziennie. 

Najlepsze kody w internecie:

Jak mogę wypłacić bonus ?

Do każdej oferty zawsze przypisany jest regulamin, w którym znajdziesz warunki wypłaty i inne informacje istotne przy używaniu bonusu. Musisz pamiętać o tym, żeby przed skorzystaniem z kodu promocyjnego przeczytać uważnie wymagania, które musisz spełnić, aby wypłacić bonus. Zazwyczaj zakłady wzajemne umieszczają wymóg obrotu oraz wymóg kursowy. Dla przykładu, kiedy korzystasz z bonusu 100% od depozytu z koniecznością 2-krotnego obrotu, oznacza to, że żeby mieć pełny dostęp do prawdziwych pieniędzy musisz przynajmniej dwukrotnie obstawić pieniądze, które otrzymałeś w ramach promocji. Wcześniej nie będziesz miał możliwości przelania środków z bonusowego konta bukmacherskiego na konto bankowe. Kolejnym punktem, na który powinieneś zwrócić uwagę jest minimalny kurs. W zakładach bukmacherskich online najniższe regulaminowe kursy ustalone są na 1,90. Sprawdzaj jeszcze czy kurs minimalny dotyczy zakładów wielozdarzeniowych czy zakładów solo. W tym pierwszym przypadku masz większe szanse na powodzenie, bo możesz np. wybrać mecze faworytów. Przykładem może być kupon ako z kursami 1. 1,40; 2. 1,20; 3. 1,20, którego łączy kurs wyniesie 2,02. Na pewno jest większe prawdopodobieństwo, że zwycięży drużyna z kursem 1,20 niż w przypadku kuponu solo 1,90, ale musisz pamiętać, że ryzykiem w tym przypadku są aż trzy mecze, a każdy pojedynczy może skończyć się niespodziewanym rezultatem.

Czy kod promocyjne mają datę ważności ?

Wszystkie opisywane przez nas kody są autoryzowane, sprawdzone i aktualne. Jeśli zdarzy się sytuacja, w której ważność kodu promocyjnego wygaśnie niezwłocznie informujemy o tym na stronie. Zazwyczaj promocje związane z kodem ograniczone są do miesiąca, ale weryfikację aktualizacji przeprowadzamy codziennie. Informacja o dacie wygaśnięcia promocji jest tym bardziej istotna ze względu na to, że stare kody nie uruchamiają bonusów. Jednak u dobrych bukmacherów powinien wyskoczyć komunikat „kod nie jest aktywny”. Najczęściej sytuacja wygląda w ten sposób, że promocje z kodami ograniczone są liczbowo, więc kto pierwszy ten lepszy. W przypadku informacji o bliskim wyczerpaniu promocji mamy przygotowany zapasowy kod, który automatycznie się uzupełni jeśli jedna promocja się skończy.

Nowi legalni bukmacherzy 2020:

Gdzie znajdujemy kody promocyjne ?

Sprawdzamy wszelkie dostępne źródła, w uwzględnieniem : stron bukmacherskich, newsletterów bukmacherskich, for bukmacherskich, grup na fb i wszelkich źródeł, które posiadamy działając od kilkunastu lat w branży zakładów sportowych online. 

Gdzie założyć konto bukmacherskie ?

W wybranych przez Ciebie zakładach bukmacherskich. Nie ma większego znaczenia, którego bukmachera wybierzesz, bo być może akurat ma interesujący Cię zakład. Jednak jeśli nie masz jeszcze konta to zalecamy zapoznanie się z dostępnymi ofertami i dopiero po wykonaniu tej czynności decyzję o rejestracji z kodem promocyjnym. Pamiętaj, że z promocji powitalnych możesz skorzystać tylko raz, więc warto, żebyś wybrał rozsądnie. Ze swojej strony możemy zapewnić, że wszystkie kody są aktywne, więc jeśli chcesz możesz otworzyć konta u więcej niż jednego buka. 

Pozostałe kody promocyjne: