Greentube podpisuje umowę dystrybucyjną z Playtech

w Świat, autor:

Greentube – oddział firmy Novomatic, zawarł umowę o udostępnieniu szeregu treści w kasynie online z oprogramowaniem Playtech. Zgodnie z zapisami umowy klasyczne tytuły Novomatic, takie jak  Book of Ra deluxe i Lucky Lady’s Charm deluxe oraz najnowsze hity w tym Diamond Link: Mighty Elephant i Cash Connection Charming Lady zostaną uruchomione na platformach Playtech.

Gigant na rynku oprogramowania do kasyn zobowiązał się, że na początku uruchomi zawartość Greentube w Polsce, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii oraz Meksyku, co ma pozwolić na wspiecie strategii rozwoju na rynku Ameryki Łacińskiej.

Te gry będą cennym dodatkiem do naszego portfolio, zapewniając naszym partnerom tytuły, które przyciągają odbiorców, od tradycyjnych graczy naziemnych po nowych fanów automatów do gry online. Skala i dystrybucja Playtech to potężna oferta dla potencjalnych partnerów. To również doskonały przykład naszego zaangażowania we współpracę z odpowiednimi firmami w celu dostarczania świetnych treści na nowe i rozwijające się rynki

Shimon Akad, dyrektor operacyjny Playtech.

Główny dyrektor Greentube ds. Gier, Michael Bauer, dodał: 

Dołączenie do Playtech Games Marketplace zapewnia znaczące korzyści obu naszym firmom: klienci Playtech uzyskają dostęp do naszych tytułów, które dzięki popularności przynoszą dobre wyniki, a my jeszcze bardziej zwiększamy nasz zasięg w zakresie kluczowych dla strategii rynków. Uważamy, że ten krok następuje w odpowiednim momencie, ponieważ coraz więcej europejskich krajów reguluje rynki i porządkuje jurysdykcje, a Ameryka Łacińska jest obiecująca pod względem wzrostu.