Daily Fantasy Sport na Premier League z pulą nagród 1 miliona euro

w Świat, autor:

W minioną niedzielę rozegrano ostatnią 38. kolejkę Premier League, a tym samym dla 7 628 968 graczy na całym świecie skończył się sezon Fantasy Premier League. Tegoroczny zwycięzcą został Bułgar Alexander Antonov, który w ostatniej chwili wskoczył na pierwsze miejsce w dużej mierze dzięki przyznaniu opaski kapitana Kevinovi de Bruyne. Dzięki temu Bułgar wygrał pakiet ekskluzywnych nagród w tym pobyt VIP na dwóch meczach PL, 7-dniową wycieczkę po Wielkiej Brytanii, zegarek TAG Heuer itp. Warto dodać, że w tej edycji 11 miejsce w klasyfikacji generalnej osiągnął szachowy mistrz świata Magus Carlsen.

Rekordowa pula nagród

Piszmy o tym ponieważ gry Fantasy cieszą się z roku na rok większą popularnością i przekłada to się między innymi na wzrost zainteresowania tym obszarem przez spółki hazardowe. Jednym z dostawców usług fantasy jest Scout Gaming Gruop, która właśnie ogłosiła, że zwycięzca kolejnego sezonu Scout Gaming Premier League otrzyma 200 000 euro, a cała pula nagród ma wynieść aż 1 milion euro. To kolejny z rzędu wzrost puli nagród w tej rywalizacji, ponieważ dwa lata temu wynosiła ona 100 000 euro, a w zeszłym roku 250 000 euro. Scout Gaming zapowiada, że turniej będzie dostępny dla 50 000 użytkowników, a wpisowe wynosi 25 euro. Z tego nagrodzonych zostanie 1250 uczestników.

Zasady Scout Gaming Premier League podobne są do oficjalnej Fantasy Premier League pod względem budżetu, liczby zawodników i niektórych zasad punktacji. Podobnie jak w oficjalnej wersji nagradzani są również najlepsi menadżerowie w danej kolejce oraz miesiącu. Ponadto w Scout Gaming Premier League można zapisać się do turnieju towarzyszącego na wysokich stawkach, w którym wpisowe wynosi aż 2625 euro.

Jesteśmy bardzo zadowoleni w skali globalnej, po raz pierwszy w historii oferujemy tak znaczącą pulę nagród pieniężnych na nadchodzący start Premier League. Poza Stanami Zjednoczonymi Premier League uważana jest za numer jeden gier w kategorii Daily Fantasy. Oficjalna, bezpłatna gra Fantasy Premier League obecnie przyciąga 6-7 milionów graczy. Dodatkowo w ostatnich latach odnotowano duży wzrost zainteresowania. Duża populność oryginału oraz ogólne zainteresowanie naszych partnerów pozwala nam zapewnić tę rekordową sumę nagród.

Andreas Sundal, prezes i współzałożyciel Scout Gaming.

Rywalizacja w ramach Scout Gaming Premier League dostępna będzie u operatorów korzystających z platformy Scout, a więc na stronach betsson group, norsk tipping, dafabet, betway, stixman. W tym momencie nic nie wskazuje na to, żeby polscy gracze mogli wziąć udział z zabawie. Przypominamy, że przy okazji startu zakończonego właśnie sezonu kursy na niektóre zdarzenia związane z Fantasy Premier League były oferowane przez forBET. 

Czym zajmuje się Scout Gaming ?

Scout Gaming Group specjalizuje się w dostarczaniu rozwiązań bazujących się na wynikach graczy tzw. Daily Fantasy Sports. Firma oferuje szeroką gamę sportów i lig z wpisowymi i nagrodami DFS za prawdziwe pieniądze, w tym: NBA, NHL, e-sporty, MLB, NFL, mieszanych sztuk walki UFC, tenisa wielkoszlemowego i oczywiście piłki nożnej. Ponadto jak informuje Scout Gaming Group na swojej stronie internetowej, jest pionierem w oferowaniu rynków zakładów na pojedynki punktów fantasy w systemie powyżej / poniżej. Korzystając z tego samego systemu punktacji, co w DFS, możliwe jest stawianie pojedynków między graczami z różnych meczów, a nawet z różnych dyscyplin sportowych.

Koncentrujemy się wyraźnie na oferowaniu najciekawszych produktów bukmacherskich dla zakładów zorientowanych na graczy, w tym zarówno tradycyjnego DFS, jak i wyżej wymienionych rynków i innych nowo opracowanych produktów. Nawet po liberalizacji rynku zakładów wzajemnych w Stanach Zjednoczonych, DFS jest podstawowym produktem na amerykańskim rynku zakładów sportowych – czymś, co rozprzestrzenia się również na całym świecie. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że do tej pory powierzyło nam to między innymi kilku wiodących operatorów, w tym między innymi lider rynku greckiego Stoiximan, państwowy wiodący norweski operator Norsk Tipping.

Andreas Sundal, prezes i współzałożyciel Scout Gaming.

źródło: https://www.scoutgaminggroup.com/